אפילו כוכבי HBO מצלמים טום סנדובל. ביום ראשון, 26 בפברואר, השבוע האחרון הלילה עם ג'ון אוליבר של HBO כתב סיפור על "טבח חזירים". המונח מתייחס לקורבנות הונאה ש"משמינים" כלכלית על ידי הרמאים שלהם לפני שרוקנו מכספם.

"תאר לעצמך שאתה קורבן של ההונאה הזו," הרהר ג'ון, "מדליק את החדשות ולפתע לומד שהקיצור של אנשים במצבך הוא 'החזירים'".

"למרות שאגיד, זה יכול היה להיות יותר גרוע", המשיך. "חזירים הם מדהימים. הם אחת החיות הכי אינטליגנטיות על הפלנטה. הם חכמים יותר מכלבים, רובם ילדים בני שלוש וטום סנדובל". אלוהים, אני אוהב את ג'ון אוליבר. הוא מדהים.

יעד מועדף לשעות הלילה המאוחרות

ההערה של ג'ון הייתה רק הדק האחרון שהופנה לסולן של Most Extras. בפרק ה-25 בפברואר של Saturday Night Live, מנחה עדכון סוף השבוע, קולין ג'וסט, ראיין "עובר קפוא מאלבמה" (חבר השחקנים מרצ'לו הרננדס).

כשקולין שאל את מרסלו האם לעובר יש "חיים אנושיים מלאים", הוא ענה, "האם זה נראה לך כמו חיים, קולין? אני חי ב-200 מעלות שלילי בחנקן נוזלי, מקפיא את הפטמות הלא קיימות שלי. אין לי מוח, אין לי לב. אני כמו טום סנדובל." אאוץ.

ה"עובר" הוסיף שהוא לא היה מסוגל לצפות בכללי Vanderpump מכיוון שאין לו "עיניים". אבל "גם בלי עיניים, אני יכול לראות שטום הוא נרקיסיסט טהור."

כללי משאבה פריה

ה-VPR שהוכרז על עצמו לשעבר "בחור מספר אחד" הפך למשהו אאוטסיידר בעקבות סקנדובל. כשהוא פוצץ את מערכת היחסים בת תשע השנים שלו עם אריאנה מדיקס בכך שבגד בה עם חברתם רייצ'ל לוויס, כמעט כולם נקטו בצד של אריאנה. למרות מאמציה של ליסה ונדרפומפ לעודד סליחה, סנדובל נשאר האויב הגרוע ביותר שלו.

במאמר ב-20 בפברואר שכותרתו "איך טום סנדובל הפך לאיש השנוא ביותר באמריקה", הוא שוב ירה לעצמו ברגל. כשהיתה לו החוצפה להשוות את הסבל שלו לזה של משפטו של אוג'יי סימפסון ורצח ג'ורג' פלויד, אנשים זעמו באופן מובן.

"אני לא היסטוריון של תרבות פופ, באמת, אבל הייתי עד לעניין של OJ Simpson וג'ורג' פלויד", אמר סנדובל במאמר. למרות שהוא הודה שזה מוזר להשוות את הניסיון שלו לחוויה שלהם, הוא בכל זאת שאל, "האם אתה חושב שבאופן מוזר זה קצת אותו הדבר?"

הראיון עורר תגובה חריפה כל כך שסנדי כמעט מיד פרסמה התנצלות. "הכוונות שלי מאחורי ההערות שהעליתי… היו להסביר את רמת תשומת הלב התקשורתית הארצית שקיבלה הפרשה שלי", הסביר סנדובל בהצהרה ביום פרסום הסיפור. "ההשוואה הייתה לא הולמת ובורה. אני מאוד מצטער ונבוך".

עם יום השנה לסקנדובל שמתקרב ביום שישי הקרוב, 1 במרץ, בואו נקווה שסנדי לא זזה להוציא הצהרת הנצחה שתגרום לו שוב להיראות כמו אידיוט. חזירים בכל מקום מתחננים אליו שיגלה קצת שיקול דעת.

Vanderpump Rules משודר בימי שלישי בשעה 20:00 ב-Bravo.

ספר לנו – האם אתה חושב שסנדובל הוא האיש השנוא ביותר באמריקה? האם יש משהו שהוא יכול לעשות כדי לפדות את עצמו?