לכבוד יום הבלונדינית הבינלאומי שחל אתמול, 31.5, ישראל סלבס גאים להציג את עשר הבלונדיניות הכי הישראליות. מי לקחה את המקום הראשון, 50 גוונים של בלונד- כל הפרטים בכתבה שלפניכם.

שלי גפני וסנדרה רילנגלר

אי אפשר לפתוח שיחה על בלונד בלי המקום השמיני והמכובד אותו קטפו הדוגמנית שלי גפני והסטייליסטית סנדרה רינגלר. הצמד החברות מכיתה א' וגידלו דור שלם של בלונדניות בביצה בהן בר רפאלי (ראה בהמשך). רק לפני מספר ימים פרסמה, גפני, תמונת בלונדיות עם רינגלנר מתוך חגיגות חזרה לשגרה.

 

View this post on Instagram

 

Flower girls just want to have fun?? אז נגמר הסגר ברוך השם ובתקופה הלא פשוטה הזאת היו מלא שמחות של ימיי הולדת שלא יכולנו לחגוג.אז ככה נראת החגיגה שלנו אחרי תקופה כל כך חשוכה.פתחנו אותה במלא צבע ושמחה.מאחלת לכולנו בריאות אושר ושלעולם לא נפסיק לחגוג?? @zamarinhotel

A post shared by shellygafni (@shellygafni) on

יעל בר זוהר ומלי לוי

את המקום השביעי תופסת שתי דוגמניות, שחקניות ומגישות, שפרצו לחיינו לפני יותר מעשרים שנה, יעל בר זוהר ומלי לוי. מעבר לקווי הדימיון המקצועים יש משותף אחד מובהק הן אף לא הסתירו את המקורות החומים שלהם והן שומרות על מראה בלונדיני עם מעט שורשים כהים.

 

View this post on Instagram

 

Good Week My Angel ❤️?? Love You @yaelbarzohar

A post shared by YAEL BAR ZOHAR-יעל בר זוהר (@yaelbarzohar.love) on

 

View this post on Instagram

 

כמו שנאמר: ״ ותסתכלי על תמונות מקיץ שעבר ותמעטי באכילת עוגות גבינה ובורקסים ״ חג שבועות שמח ? #חגשמח #שבועות

A post shared by malilevi (@malilevi) on

בר זומר

כוכבת הישרדות, דוגמנית ואשת העסקים הצעירה בר זומר תופסת את המקום השישי. זומר מתחזקת עמוד אינסטגרם מלא בבלונד צעיר ודינמי. זומר היא ללא ספר מייצגת את הבלונד הצעיר בישראל.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bar Zomer (@barzomer) on

עדי הימלבלוי

הדגומנית שחקנית פרצה לחיינו לפני מעל 15 שנה בתכנית הנוער המצליחה, "השמינייה", בתפקיד של נטשה. כבר אז ידענו שזה בלונד שימשיך איתנו עוד הרבה שנים. לפני מספר ימים היא פרסמה תמונה מסוף שבוע חגיגות 40 למלי לוי בתמונה מלאת בלונד, בדיוק כמו שאנחנו אוהבים.

 

View this post on Instagram

 

Birthday weekend to our love ? @malilevi

A post shared by Adi Himelbloy (@adihimelbloy) on

אילנית לוי

אי אפשר לדבר על בלונד בלי המובילה הבלונדית, אילנית לוי. לוי, מלכת היופי לשעבר ומגישת תכנית האירוח, גלית ואילנית עם השותפה הבלונדית, גלית גוטמן. אנו יודעים שבנם האחרונות לוי התקרבה יותר לגוונים החומים אבל בלונדנית תמיד נשארת בלונדנית.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ilanit Levi Sade (@ilanitlevi_sade) on

טיילור מולכוב

הצעירה הבלונדינית שחגגה רק לפני מספר שבועות 18 וכבר התחילה חיים עצמאים בלי בן הזוג, בן זיני, נכנסת לרשימה במקום השני והמכובד. מולכוב הצעירה מפזרת אבק כוכבים בלונדני וברור לכולנו שכמו חברותיה לרשימה הולכת להישאר איתנו עם הרבה שנים ועם הרבה גוונים של בלונד.

גוונים של בלונד
צילום מסך מתוך אינסטגרם

 

בר רפאלי ורותם סלע

את המקום הראשון והמכובד תופסות שתי מלכות הבלונד של ישראל (לא הצלחנו לבחור מי יותר). מוזמנים להכריע בתגובות.

 

View this post on Instagram

 

Zebra is the new leopard ? @castrofashion

A post shared by Rotem Sela (@rotemsela1) on

 

View this post on Instagram

 

Flower child ???

A post shared by Bar Refaeli (@barrefaeli) on

שתפו: