התקפה חסרת תקדים של אשת התקשורת ג'ודי שלום ניר מוזס על ראש הממשלה בנימין נתניהו:"הראש שלך נמצא רק ואך ורק בהישרדות שלך בזמן שגופות של ישראלים נערמות בכיכרות…קוראת לך להכניס את הצבא לערים".

 

ג'ודי שלום ניר מוזס:"שהחיילים יכנסו בכל הכח".

שלום ניר מוזס שידועה בלשונה החדה תקפה הבוקר את ראש הממשלה נתניהו בחריפות והאשימה אותו בכמות המתאים מהמגיפה:"ביבי ,יודעת שהראש שלך נמצא רק ואך ורק בהישרדות שלך בזמן שגופות של ישראלים נערמות בכיכרות.אחרת היית דורש כבר מזמן בדיקות קורונה לכל מי שנכנס לישראל".

"קוראת לך להכניס את הצבא לערים".

"תן לחיילינו לעשות סדר.חרדים. ערבים. חילונים. שהחיילים יכנסו בכל הכח לכל מעוזי מטפחיי הקורונה. ויפעלו ביד קשה ואגרסיבית. הפיתרון היחיד שיעבוד.שיחת ליקוק לנכדים של רבנים, שמובילים את הציבור שלהם כצאן מובל לטבח לא יעזור. עברת את זה כבר לא??". הוסיפה ג'ודי.

כזכור פרישתו של בעלה לשעבר סילבן שלום לוותה בטונים צורמים מול ראש הממשלה בנימין נתניהו ובנה ניר כתבה בשנת 2015 פוסט חריף:"מקומם אותי שהאשמות אנונימיות יכולות לשרוף חיים של בן אדם ומשפחתו…. אין ולו תלונה אחת נגד הבנאדם, ובכל זאת הוא מורשע ודינו נחרץ בכיכרות העיר".

אודות ג'ודי שלום

שלום בת ה62 היא תושבת רמת גן. בעלת מניות בידיעות אחרונות ואחותו של נוני מוזס.בתם של נח ופולה מוזס למדה בבתי ספר ברמת גן. "אהל שם" ו"תיכון חדש". בצבא היא למדה כמלוות סלבס בשדה דב. ולאחר מכן למדה קולנוע בתל אביב.החל משנת 2019 היא מגישה תכנית רדיו משלה בימי שישי ברדיו 103.

 

החיסון של ג'ודי

לפני כשלושה שבועות היא עברה חיסון וכתבה: "אין אופיה אחרת אם הבריאות שלכם חשובה לכם. תופעות הלואי של הקורונה יכולות להיות בעייתיות. המתנו עשר דק בתור מסודר, בלי צפיפות, הכל תיקתק כמו שעון. ניר האחראי עם כל החיסונים ועוד כמה דברים לא זז מהמקום והקפיד שהכל מתנהל מעולה. בקיצור חברים לכו להתחסן".

הפוסט של מוזס

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ג׳ודי מוזס • אשת תקשורת (@judymozes)


 

 

ג'ודי שלום ניר מוזס
ג'ודי שלום ניר מוזס נגד ביבי צילום מסך מדף האינססטגרם של ג'ודי שלום ניר מוזס