נטע ברזני היא כוכבת ריאליטי ישראלית ודוגמנית ישראלית צעירה בת 20 שנבחרה בעבר למלכת היופי של ירושלים.

בת כמה נטע ברזני? שואלים מעריצי המירוץ למיליון והתשובה היא כי ברזני היא בת 20 דוגמנית ומשתתפת בתכניות ריאליטי.ברזני היא חצי מהצמד הכובש "עומר ונטע, אחים" מ"המירוץ למיליון" ומי שחזרה השנה עם אחיה לעונת האולטסארס של המירוץ למיליון.

ברזני היא בוגרת העונה השישית של המירוץ למיליון, בה השתתפה כאמור עם אחיה עומר, השניים והיחסים המצחיקים ביניהם כבשו את אהבת הקהל ויחד הם הגיעו לרביעיית הגמר.

ברזני עצמה לא זרה לעולם הפרסום והזוהר והיא הפכה לסלבס ירושלמית כבר בגיל 16 לאחר שנבחרה למלכת היופי של ירושלים ומאז היא מדגמנת כולל צילומי דוגמנות יחד עם הזמר איתי לוי וחברתה לתכנית הדוגמנית ירדן ויזל. היא גם הוזמנה להשתתף במשימה בבית האח הגדול בעונה בה גם טילטיל נכנס.

ברזני שירתה בבית החולים הדסה בשירות לאומי והיא משתייכת למשפחה מסורתית ירושלמית ותיקה ומעריצה של נשיא ארצות הברית, דונלד טראמפ.

ברזני מדגמנת עם איתי לוי וירדן ויזל

רשת האופנה לי קופר בחרה, את הזמר איתי לוי כפרזנטור המותג. בקמפיין סתיו-חורף 2020/21 מככבות לצדו של לוי,מנחת הטלויזיה והדוגמנית ירדן ויזל ואושיית הרשת וכוכבת הטלויזיה נטע ברזני, המחזיקה בחשבון אינסטגרם של 184000 עוקבים ומשתתפת בעונת האולסטאר  של המירוץ למיליון.
הפתיחה לא הייתה קלה."נקודת סיום ראשונה של עונת האולסטארס! היה סופר מאתגר ומלא בג׳וקים אבל העיקר שאן התגברה על הפחד ובהכרה מלאה” כך סיכמה ירדן ויזל את פתיחת המירוץ למיליון אולסטארס לאחר שהיא ושותפתה אן זיוי שהתקשתה לצלוח את משימת הדגים בשוק בשל פוביה מג’וקים שמילאו את המקום הצליחו להגיע בזמן אל נקודת הסיום". כתבה ויזל לאחר שידור פרק הפתיחה. ”הכי אלופות בעולם” כתבה להן נטע ברזני בחזרה.

איתי לוי
מימין נטע ברזני איתי לוי וירדן ויזל צילום עופר חג'יוב

נטע ברזני צילום מסך מערוץ 13

האודישן של נטע ועומר

 

View this post on Instagram

1 brunette, 1 blonde & 2 jeans jackets ✌?

A post shared by ? ⋆ ? ???? ???????? ? ⋆ ? (@netabarazani) on

נטע והחבר לוהטים בים

View this post on Instagram

Just love ❤️

A post shared by ? ⋆ ? ???? ???????? ? ⋆ ? (@netabarazani) on