בת כמה נועה קירל? רק בת 19! המגה סלבס הישראלית שעושה כמעט הכל נולדה ב-10 באפריל 2001 והספיקה המון. היא מדגמנת, רוקדת, שרה, שופטת בתוכניות מציאות חיילת בצבא ההגנה לישראל ואפילו מדבבת.

בת כמה נועה קירל כאמור רק בת 19 אבל תקראו מה היא הספיקה. היא גדלה בעיר השרון, רעננה לזוג הורים עצמאיים ויש לה שני אחים גדולים, עופרי וניב. מי שנולדה עם השם נויה הפכה לנועה לאחר מחלה שהתגלתה אצלה ובהמלצתו של רב החליפה את שמה לנועה קירל. קירל בדרך הבטוחה להיות המותג המוביל בישראל לאחר שבגילה הצעיר כבר זכהה בתואר זמרת השנה של ערוץ הילדים וחתמה על חוזה עולמי מוסיקלי בשווי של מיליוני דולרים בארצות הברית.

שופטת בבית הספר

נועה קירל
נועה קירל צילום מסך מערוץ 12

במקביל היא שיחקה בסדרה כפולה בתפקיד עצמה והנחתה את גוט טאלנט ישראל וכיום היא שופטת בבית הספר למוסיקה לצדם של מירי מסיקה, הראל סקעת ומשה פרץ ונחשבת לשופטת אהובה במיוחד.

קירל נחשבת בתעשיית הבידור כאישיות חרוצה במיוחד וגם כנחמדה וכזו שלמרות ההצלחה עדיין מתנהגת כמו בן אדם. לא דבר מובן מאליו עם האטיטיוד של רבים מהסלבס המקומיים בישראל.

קירל וקילר

קליפ פרובוקטיבי שהוציאה תחת השם "קילר" העלה אותה לכותרות כבר כנערה והיא ספגה המון ביקורת על גילה הצעיר בזמן פרסומו. משם המשיכה לסדרת הריאליטי שהפכה אותה למפורסמת של ממש "פושרז" שם נחשפה המעורבות של אביה, אמיר קירל בקריירה. לצידו של סוכן הדוגמניות רוברטו בן-שושן.

זוגיות מתוקשרת-נועה ומרגי
אחרי מערכת יחסים של שנתיים עם הדוגמן ברק שמיר נכנסה קירל לזוגיות עם הזמר יונתן מרגי מהכוכב הבא והשניים הוציאו לאור יחד קליפ ושיר בשם אמבולנס.

 

פרסום מוסיקלי מסחרי

זה התחיל עם דואט ממוסחר לשיר אצל הדודה והדוד יחד עם אגם בוחבוט כפרסומת לחברת בזק, המשיך בפרסומת פרובוקטיבית ליס בה קירל החיילת הצטלמה במדי צבא ארצות הברית בפארפרזה על מלחמת ויטנאם והמחזמר שיער והיא הספיקה גם להצטלם לפרסומת של ביבי נתניהו שעוררה לא מעט כעס בשל העובדה שהיא בוצעה במהלך שירותה הצבאי.

נועה קירל ומרגי -אמבולנס

 

View this post on Instagram

 

TOMORROW #אמבולנס ? 2.9 10:00 ? @samsungisrael #We_Are_Samsung #GalaxyNote20 #TeamGalaxy @jonathanmergui

A post shared by Noa Kirel (@noakirel_) on