מורן אטיאס הדוגמנית השחקנית והמנחה היא בת 39 (ילידת התשיעי באפריל לשנת 1981) היא נולדה וגדלה בעיר חיפה והיא אחותה של השחקנית שני אטיאס.

בת כמה מורן אטיאס? 39 ואחרי שנים רבות היא חזרה השנה להתגורר בארץ לאחר תקופה ארוכה של חו"ל דווקא בתקופת הקורונה ואף בחרה להתנדב בבית החולים איכילוב ובעמותות שונות וגם לנהל יחסים לפחות לפי אתרי הרכילות עם השף טום אביב.

"החלטתי לבחור בית"

מורן אטיאס
מורן אטיאס צילום ארנון בוסני

לקראת השנה החדשה כתבה אטיאס שהפכה לעולה חדשה ישנה בחשבון האינסטגרם שלה על ההחלטה לחזור לישראל:"השנה הזאת הביאה לי לפנים בחירות רבות.אחת חשובה במיוחד. לבחור בית.מאחלת לכולנו למצוא את השקט הנפשי לבחור נכון. לבחור להסתכל על מה שיש. להודות. לבחור באהבה. לבחור בקבלה וסליחה. לבחור בשמחה. לבחור נכון (אגב אם אתם צריכים תזכורת תקשיבו לשיר השנה וכל שנה שלי ״לבחור נכון״ של אמיר דדון. בקיצור אני שמחה שחזרתי הביתה. אוהבת.שנה טובה".

מורן הדוגמנית

מורן אטיאס הפכה לדוגמנית כבר כנערה ולאחר שתפסה את עינו של המעצה האיטלקי הנחשב רוברטו קוואלי היא גם עברה להתגורר בארץ המגף שם דגמנה למיטב החברות וגם למדה איטלקית והפכה למנחת טלוויזיה ושחקנית.

אטיאס השחקנית והמנחה

אטיאס הקפידה להגיע לגיחות קבועות בארץ הקודש לצורך עבודות דוגמנות למספר חברות וביניהם קניון הדר בירושלים וגם לצורך צילומים והנחיות ובין היתר הנחתה אירועים כמו הקדם אירוויזיון וטקס מלכות היופי. את השעשועון דיל או לא דיל וגם שיחקה בקולנוע בסרט "ימים של אהבה" עם מאיה בוסקילה ובסדרה אלנבי.

קריירה בינלאומית

אטיאס שיחקה ב בסדרה האמריקאית "התרסקות" שם גילמה את הדמות אינס, בסרט הנחשב "שלושת הימים הבאים", לצד ראסל קרואו. היא כיכבה בתפקיד הראשי בסדרת הדרמה האמריקאית, "הרודן",  שם גילמה את דמותה של ליילה אל-פאיד, ושיחקה גם שמות בשם אווה בסדרה הכפר בה גילמה איראנית.

 

 

View this post on Instagram

 

CAMERA READY ❤️ Thank you to my wonderful team. Make up @chenelkabetz @chenelkabetzluxurymakeup Hair @avishay_masty Styling @alexgidron Dress by one of my favorite Designers @alexperryofficial from @helgadesign Jewelry … @noritamy I did NOT wake up like this ??

A post shared by Moran Atias (@moranatias) on