אלין גולן

בת כמה אלין גולן?

בת כמה אלין גולן בתם של אייל גולן ואילנית לוי? מסתבר שיש מי שעקפה בסיבוב את מיאל גולן של דניאל גרינברג ואת יאן גולן של רוסלנה רודינה חדשות סלבס עם התשובה שמעניינת את מרבית חובבי הרכילות בישראל.
בת כמה אלין גולן? 14 נכון לשעת כתיבת שורות אלו. יורשת העצר של אילנית לוי בת ה38 ושל הזמר אייל גולן בן ה49 שנולד ב12 לחודש אפריל לשנת 1971 היא בת 14 ויש לה שלושה אחים, ליאם גולן בן ה16 והבן הראשון של גולן ולוי, יאן גולן בן ה6 בנו של גולן מהדוגמנית וזוכת הישרדות רוסלנה רודינה  ומיאל גולן שנולדה לאחרונה מהזוגיות של אביה אייל גולן לדוגמנית דניאל גרינברג.

אילנית לוי
אילנית לוי ואלין גולן עולות יחד על המסלול צילום יניב אדרי .

אלין גולן מסתברת כמי שירשה את כל התכונות שהופכות אדם לסלב מהשילוב המנצח של ההורים שלה אייל גולן ואילנית לוי אחרי שהציגה יכולות שירה ויכולות משחק מרשימות היא הראתה גם כי בתחום היופי יש לה מה להראות והצטלמה לקמפיין מושלם יחד עם אמא שלה אילנית לוי, מלכת היופי לשעבר. גם בחתונה המצומצמת של  אביה, אייל גולן, ואישתו החדשה, דניאל גרינברג היא דפקה הופעה שהעיפה את הלסת לאלפי העוקבים שלה באינסטגרם.

בשנה האחרונה גישת הטלוויזיה והדוגמנית אילנית לוי החליטה שהגיעה זמנה של אלין בת ה 14, לעלות על המסלול לעולם הזוהר והאופנה. אילנית לוי – המשמשת כפרזנטורית של בית האופנה GOLBARY לצד התכנית ”גלית ואילנית” עם גלית גוטמן הצטלמה יחד עם בתה אלין גולן בסוויטה הלבנה במלון הילטון בתל-אביב,  לצילומי קמפיין אביב -קיץ 2020 .

עבור אלין גולן מדובר בקמפיין אופנה ראשון ובצעדים הראשונים בעולם הזוהר. בסט הצילומים אמרה אילנית לוי: ” אחרי אין סוף מחשבות, הבנתי ש”טבילת האש” הנכונה לאלין להיכנס לעולם האופנה יהיה בקמפיין משותף איתי ועם חברה מדהימה כמו גולברי שמשדרת אופנה ומשפחתיות. אני בטוחה שאלה רק צעדיה הראשונים של אלין בתעשיית הבידור. אין כיף יותר מללכת ליום צילום יחד עם הבת שלך” “.

אלין גולן
אילנית לוי ואלין גולן צילום יניב אדרי .j

הקריירה של אלין החלה כבר בגיל 12 עם סדרה של סרטוני טיקטוק ובקליפים כולל השיר ”נראתה לאחרונה” בו שימשה אלין הן כזמרת והן כשחקנית. השיר הראשון בו נחשפה גולן היה ”ילדי המרפסת” בו שרה לצד אביה אייל גולן. כבר בבת המצווה שלה שהפיקה אירית רחמים במסיבה מטורפת כאשר בין האורחים היו טילטיל וכל הזוגות למשפחת גולן כלומר אילנית לוי ואלירז שדה ורולסנה רודינה עם טילטיל בן זוגה האפלטוני מהישרדות, דין מירושניקוב, חברת הנפש לשעבר והנמסיס של אייל גולן בהווה אופירה אסייג, גלית גוטמן, מיכל הקטנה, טיטי איינהו וג’ודי שלום ניר מוזס.בפן האומנותי הופיעו סטטיק ובן אל, נועה קירל, איתי לוי, וסטפן לא לפני שהנסיכה בעצמה עלתה על הבמה והראתה מה היא ירשה.

צפו בקליפ שהעלתה אירית רחמים מבת המצווה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן