בת כמה אילנית לוי? מגישת הטלוויזיה והדוגמנית אילנית לוי חוגגת 38 שנים והיא ביטלה את שייט התענוגות באיטלייה ובמקום נופש איטלקי תנפוש על גדות הכנרת. בנתיים היא חוגגת בכירי גולברי ובחגיגה ביתית בהתאם לתקופת הקורונה. 

בת כמה אילנית לוי?

המגישה והדוגמנית אילנית לוי היא ילידת השביעי ביולי לשנת 1982. ובדיוק החודש היא חוגגת 38 שנות חיים סוערים. שהתחילו בתואר מלכת היופי, המשיכו בנישואים המתוקשרים עם אייל גולן והבאת ליאם גולן ואלין גולן לאוויר העולם. וממשיכים כרגע עם אלירז שדה בן זוגה הנוכחי.

למרות חום יולי, הצטלמה אמש (יום ב) אילנית לוי לקמפיין סתיו 2020 של בית האופנה   GOLBARY. שיעלה בסוף חודש יולי, ברוב חוצות. לוי,  שזו העונה השנייה שלה כפרזנטורית גולברי. חגגה את יום ההולדת 38 שלה על סט  הצילומים, כשהיא עטופה בסריגים, צעיפים ומעילים, כשהטמפרטורה בחוץ הגיעה עד  39 מעלות.  בסיום הקליקים והסטיילינג, אנשי חברת גולברי וצוות ההפקה הפתיעו את אילנית בזר לראשה, עוגת קצפת עם נרות, פרחים ובלונים, כולל פלייליסט של שירי יום הולדת.

אילנית לוי חוגגת יום הולדת בצילומי גולברי
צילום: תום ביקסל

אילנית  סיפרה  שאת היום הולדת תחגוג בסופש הקרוב בחופשה  עם בן זוגה, אלירז שדה. שהזמין להם מלון על חוף הכנרת.  לוי  עדכנה:  "נאלצנו לבטל חופשה שתכננו לצאת מייד לאחר הצילומים של גולברי. באמצע חודש יולי, לרגל יום הולדתי ה 38,  כל המשפחה המורחבת כ- 40 איש, תצא לשיט תענוגות של שבועיים באיטליה. לצערי זה התבטל בגלל הקורונה. אך דבר אחד טוב יצא מזה, אלירז  בעלי הפתיע אותי בסופשבוע זוגי במלון בכנרת. ואת שייט התענוגות נערוך אני והוא לבד, בערב רומנטי בכנרת".

אילנית לוי לגולברי , סתיו- חורף 2020 צילום יניב אדרי
סתיו- חורף 2020 צילום יניב אדרי

כשנשאלה   לוי לגבי מימד הפחד מהקורונה. והמצב הנוכחי, אמרה: "אני חוששת כמו כולם. בעיקר  בהיסטריה מהמשבר הכלכלי וחוסר הוודאות.  עוד סיפרה: "נכון להרגע הצילומים לסדרה החדשה (זיגי) מתחילים ביום רביעי הקרוב.  שם אלירז ואני משחקים כזוג נשוי, וזה מרגיע אותי……."

אילנית לוי
אילנית לוי לגולברי , סתיו- חורף 2020 צילום תם ביקלס

לבסוף  נשאלה מה מאחלת לעצמה ליום ההולדת.  לוי אמרה: "מאחלת לכולנו שחלום הבלהות ומשבר הקורונה יהיה מאחורינו במהרה"

ביום החגיגה פרסמה לוי פוסט יום הולדת בעמוד האינסטגרם שלה:

 

View this post on Instagram

 

יום הולדת בשנה שלא קרתה,מוזר! אני בת 38!!?? אני מאלה שאוהבות ימי הולדת לחגוג את יום הגעתי לעולם (לא נכניס מחשבות לאיזה עולם? בכל זאת יום הולדת?) אני לא מהשונאיי ברכות ואיחולים, אני שואבת את זה באהבה מטורפת.ואין לי חשש עצמי לנרקיסיזם, כי הרי לא עשיתי כלום למען האירוע, רק הגעתי! אז אחרי שעות של קריאת ברכות, נשבעת שהשתדלתי לקרוא את כולם. אני לא אחפור, רק אגיד תודה על אהבת החינם המטורפת שאתם לא מפסיקים להעניק לי, ההודעות, ברכות, פרגונים, תמיכה, אהבה, זה מרגש אותי בטירוף. אז תודה❤️ הייתי צריכה בוסט של אנרגיה טובה לנשמה בימים קשוחים כאלה. משפחה שלי?אלין, ליאם ואלירז כמה אני אוהבת אתכם? אני אקרע אתכם אם אתם לא יודעים?? תודה עליכם? שישמור עליכם השם בריאים ומאושרים? אאחל לעצמי תמיד לחפש,למצוא,לראות,להנות ולנצור את הרגעים, הכי קטנים של החיים, זה אוויר לנשימה. זה כמו מצפן לדרך?? ושנדע,אמן,ימים טובים מאלה❤️?? פעם אחרונה?תודה?

A post shared by Ilanit Levi Sade (@ilanitlevi_sade) on