בת כמה אופירה אסייג? בת 46 (ילידת חודש אוקטובר לשנת 1973). אסייג נחשבת לאשת הטלוויזיה המובילה כיום בישראל בעקבות הצלחת התכנית "אופירה וברקו" שם לצדו של אייל ברקוביץ היא מראיינת את מיטב הפוליטיקאים והסלבס בישראל שעומדים בתור כדי להופיע אצלה.בשנה האחרונה החלה לשפוט בתכנית"הזמר במסיכה"

 

בת כמה אופירה אסייג? אסייג ילידת דימונה בת 46 (נולדה ביום שבו פרצה מלחמת יום הכיפורים ותחגוג את יום הולדתה ה47 באוקטובר הקרוב) החלה את דרכה כשדרנית קווים בתוכניות הרדיו "שירים ושערים ופיתחה קריירה ענפה בתחום הספןרט. קריירה שהתחילה בין היתר בעקבות קשרים קרובים עם מאמן נבחרת ישראל לשעבר אלי גוטמן.

שופטת בזמר במסיכה

אסייג הפכה לשם בתחום לאחר שמונתה לעורכת אתר הספורט one ובמקביל תכנית הטלוויזיה בערוץ 12 היא מגישה עד היום תכנית ספורט ברדיו.

בשנת 2020 היא החלה לשמש גם כשופטת בתכנית המציאות הזמר במסיכה לצדם של שחר חסון, צדי צרפתי, סטטיק ובן אל ובהנחייתו של עידו רוזנבלום. כבר בתכנית הראשונה היא גילתה חבר מתחת למסיכה לאחר שנחשפה זהותו של ינון מגל תחת מסיכת הקקטוס. מגל מתארח לעיתים קרובות בתכניתה 'אופירה וברקו".

פרידה וחזרה מגילי מנקין

אסייג נשואה לאיש העסקים גילי מנקין ואמא לשלושה ילדים שהגדולה שבהם אמילי הולכת בדרכה של אמא ומתנסה בעולם הזוהר הישראלי. מנקין ואסייג חוו פרידה מתוקשרת בשנת 2018 אך חזרו לחי משפחה לאחר פחות משנה. אסייג ידועה במעורבותה הפוליטית ובהתנגדותה למשפחת נתניהו כולל ריבים מתוקשרים עם בנו יאיר נתניהו. סכסוך נוסף של אסייג היה עם הזמר אייל גולן בעבר חברה הקרוב לאחר שהחל בזוגיות עם הדוגמנית דניאל גרינברג. לאחר שגולן הסיר עוקב מחשבון האינסטגרם של אסייג היא הסירה גם היא עוקב והצהירה כי היחסים ביניהם תמו.

אופירה וברקוביץ
אופירה וברקוביץ צילום מסך מערוץ 12

 

 

 

 

View this post on Instagram

 

‏It's my birthday? I wish myself to be happy and healthy for me and for my kids. With the rest -I'll be fine on my own like always and God is always with me. I'm his daughter. I miss you, Mom♥️ היום יום ההולדת שלי. אני מאחלת לעצמי להיות מאושרת שמחה ובריאה בשבילי ובשביל הילדים שלי. עם כל השאר אני אסתדר לבד כמו תמיד. ואלוהים תמיד איתי, אני הבת שלו והוא מעולם לא אכזב אותי. אני מתגעגעת אליך אמא 6/10

A post shared by Ofira Asayag (@ofiraasayag) on

אופירה אסייג ואמילי אסייג יורשת העצר

 

View this post on Instagram

 

Emily ?

A post shared by Ofira Asayag (@ofiraasayag) on

שתפו: