זה סוף עידן, אם כי קצר מועד. בתני פרנקל הודיעה זה עתה שהיא מבטלת את אחד מקומץ הפודקאסטים שלה. תתכוננו לחדשות האלה, אבל ReWives מגיע לקיצו. ההיגיון של בתני מאחורי הביטול הוא החלק המפתיע ביותר. היא מאשימה את זה במצפן המוסרי שלה.

בת'ני מבטלת את אחד הפודקאסטים שלה

הבוגרים האמיתיים של עקרות הבית של ניו יורק סיפרו את החדשות על הפודקאסט שלה במהלך פרק פרידה בשם, "זה אני… אני הבעיה, זה אני". ברגע נדיר של הרהור עצמי, היא נזכרה בכותרות המבולגנות שעוקבות כרגע אחרי בראבו ובכל הדרכים שבהן תרמה להן.

"בזמן האחרון, היה כל כך הרבה לכלוך, זבל וזבל, כמו ענן אפל מעל החלל הזה, המדיום הזה, הרכב הזה בבידור", הסבירה בת'ני.

היא אמרה שהיא חושבת ש-ReWives תהיה "טובה לעסקים". ברגע שהיא התחילה לראיין את Bravolebs לשעבר, דעתה החלה להשתנות. זה נשמע כאילו היא טסה קצת יותר מדי קרוב לשמש.

"זה התלכלך יותר, אחר כך זה נעשה רעיל ועכשיו זו הגרסה הגרועה ביותר של שריפה בפח רעיל ואני לא רוצה להיות מזוהה עם זה בשום צורה ואני לא רוצה לדבר על זה", המשיכה בת'ני.

כמובן, זהו צעד גדול הרחק מהעמדה הקודמת שלה להביא על "חשבון המציאות". היא התנהגה כאילו היא משנה את תעשיית הבידור והשתמשה בפודקאסט שלה כפלטפורמה לשידור תלונות. אלה הגיעו מאנשים כמו NeNe Leakes ורייצ'ל לוויס. עם התביעה האחרונה של ליאה מק'סוויני עלתה לכותרות, בת'ני פתאום מתרחקת מכל זה.

למרות שזה הסוף של הפודקאסט של Bethenny ושל ReWives שלה, אתה יודע בוודאות שיש עוד המון דרכים לשמוע את הקול שלה. הפודקאסט שלה Just B לא הולך לשום מקום. בנוסף, אתה יכול להתכוונן לעדכון ה-TikTok שלה כדי להתפרץ על כל השאר תחת השמש, רק לא בראבו.

ספר לנו – האם אתה מופתע שבית'ני מסיימת את פודקאסט ה-Rewives שלה? האם אתה חושב ש"חשבון המציאות" נגמר?