רבים מאיתנו צפו בריאל בירמן להתבגר מההתחלה של עקרות הבית האמיתיות מאטלנטה ולאורך כל הדרך אל אל תאחרי. לאחרונה, ראינו אותה מתנהגת כמו מבוגרת יותר מאשר כל אחד מהוריה – קים זולז'אק וקרוי בירמן – לאורך תאונת הרכבת הציבורית הבלתי נגמרת שלהם של גירושים ומשבר פיננסי.

אז זה מרענן לראות סוף סוף חדשות חיוביות של בירמן! בריאל בדיוק אישרה שהיא התארסה לאחרונה לשחקן בייסבול מליגת המשנה, בילי סיידל.

ברייל בירמן אמרה "כן!"

Brielle, 27, עלתה אתמול לאינסטגרם שלה כדי לשתף את החדשות על האירוסין שלה ושל בילי, שתג מראה שהתקיים בסקוטסדייל, AZ. תמונה אחת מראה את קנקן קנאפוליס קאנון באלרס בן ה-24, בילי, כורע על ברך אחת. נראה ששתי התמונות האחרות מציגות את הזוג המאושר מתקשר ליקיריהם כדי לחשוף את החדשות.

מעריצים וברבולבס כאחד התייחסו להערות כדי לברך את ברייל ובילי.

אימא קים הגיבה עם כמה אימוג'ים מאופקים של עין לב.

האחות אריאנה בירמן הגיבה פעמיים וכתבה, "מזל טוב לאנשים האהובים עלי <3" ו"אני כל כך אוהבת את כולכם!!!"

לרסה פיפן השאירה מילה פשוטה, "מזל טוב"

וילד בראבו עמית, גיה ג'ודיצה, הגיב לחדשות עם, "אומג מזל טוב מותק!!!"

מאוחר יותר היא לקחה את הסיפורים שלה כדי להשוויץ בסלע החדש.

בילי ובריאל פתחו במרץ את מערכת היחסים שלהם באינסטגרם באפריל 2023. מאז, הם פרסמו כמה מהחוויות שלהם יחד, כמו חופשת אוקטובר שלהם בקאבו סן לוקאס וההשתתפות שלהם בחתונה בתחילת החודש.

בריאל בטח אוהבת אותה קצת בייסבול. לפני זמן מה, היא הייתה במערכת יחסים של שנתיים עם מייקל קופץ', קנקן של שיקגו ווייט סוקס, עד שנפרדו במרץ 2018.

הייתה לה גם סיטואציה מהירה עם ג'סטין הופר לשעבר ב-UCLA ב-2019, שנמשכה פחות משנה.

הגיע הזמן שברייל תחווה קצת שמחה גדולה אחרי השנה האפלה מאוד של משפחתה. איחולים לבילי ובריאל לחיים מלאי אהבה ואושר. אני מקווה שיש להם את ההיגיון להושיב את קים וקרוי בשולחנות שונים בצדדים מנוגדים לחלוטין של מקום החתונה!

אתה יכול להזרים פרקים ישנים של עקרות הבית האמיתיות מאטלנטה ו-Don't Be Tardy על Peacock.

ספר לנו – השאר את איחוליך לבילי וברייל למטה.