לא קל להיות בר רפאלי בימים אלה. גידול שלושה ילדים קטנים בבידוד היא משימה לא פשוטה גם לאימהות מנסות. בר רפאלי גילתה את הפתרון לשקט לאימהות במצבה- "מקלחת".

נגיף הקורונה לא עושה חיים קלים לבר רפאלי, סגר עם שלושה ילדים קטנים (ליב בת הארבע, אל בת השלוש, ודויד בן החודשים וחצי) היא משימה מורכבת ומעייפת. היא החליפה את תפקיד הברבור לתפקיד של אמא אווזה ומשתפת את הגולשים בחוויות שלה בגידול שלושת הילדים (בלי להראות אותם) בבידוד כולל מבצע גיוס צעצועים ויראלי.

בפוסט שפרסמה בר רפאלי היא מגלה לגולשים טריק אימהי ידוע לקצת שקט "מקלחת". היא משתפת את הגולשים :" אלה הרגעים היחדים שיש לי לעצמי, שוקלת להתקלח 20 פעם ביום".

בכתבה שפרסמנו לאחרונה בישראל סלבס עדכנה הסלבס הישראלית עולמית כי שניה לאחר ילדה את בנה, דויד. בני משפחתה נכנסו לבידוד ורפאלי הסתגרה בביתה עם שלוש פעוטות. משימה לא פשוטה במיוחד לאימהות קרייריסטיות. רפאלי פרסמה אז מגוון תמונות מהבית בהם התלוננה כי הזמן היחיד שיש לה לעצמה הוא במקלחות וכי היא שוקלת לעבור לקצב של 20 מקלחות ביום עד לסיום תקופת הקורונה.

סלבס ישראל מבינים לליבך- בהחלט לא פשוט לגדל שלושה ילדים בהפרש כזה.

במקביל רגע לפני שהיא נכנסת לכלא במקום ביתה , ציפי רפאלי החלה למלא את עמוד האינסטגרם שלה  בעשרות תמונות מכל הקריירה הבינלאומית של בר.

כזכור על פי הסדר הטיעון שהוגש  לבית המשפט, ציפי רפאלי תישלח לכלא לשנה וארבעה חודשים, בר רפאלי תרצה תשעה חודשים של עבודות שירות. בנוסף, כל אחת מהן תשלם 2.5 מיליון שקלים.

 

 

View this post on Instagram

 

The only few minutes I have for myself. Think I would shower 20 times a day!

A post shared by Bar Refaeli (@barrefaeli) on

בר רפאלי באימון, צילום מסך מתוך אינסטגרם