בר רפאלי חושפת את הדרך לשוויון הזדמנויות, דוגמנית העל והמנחה הישראלית מגלה לקראת היום הבינלאומי למען זכויות נשים מה עומד מאחורי כל אשה מצליחה. מעלה תמונות מילדות. ואף מילה על ציפי רפאלי.

#girlupchallenge הוא האתגר החדש שכבש את הרשת ואת בר רפאלי. לקראת היום הבינלאומי למען זכויות נשים העלתה רפאלי תמונות שלה מילדות לצד הכיתוב:"תהיו חסרות פחד! מאחורי כל אישה מצליחה עמדה ילדה חסרת פחד שלא נתנה לשום דבר לעמוד בדרכה. היום ביום הנערה הבינלאומי, בואו נתמוך במתן הזדמנות  שווה לכל נערה גישה לחינוך, כי ההזדמנות ללמוד פירושה הכל".

אם בר רפאלי דואגת לנערות הצעירות ולשוויון הזדמנויות בחודש הכי קשה בחייה לאחר שאמא שלה ציפי רפאלי נכנסה לכלא והיא לעבודות שירות חדשות סלבס מצדיעים ומצטרפים.

רפאלי כדוגמנית צעירה<

 

View this post on Instagram

 

BE FEARLESS Behind every successful woman was a fearless girl who didn't let anything stand in her way. Today on International Day of the Girl, let’s support access to education, because the opportunity to learn means everything. #GirlUpChallenge

A post shared by Bar Refaeli (@barrefaeli) on

/h2>

נאבקים למען זכויות שוות

 

View this post on Instagram

 

✨ When hope becomes real life ✨ This is our fifth picture related to the topic.? This time with a hobby theme ? Yes, Enya can play instruments! ??? This is a picture of Enya when she was very young. ?? Enya always loved music and she was very interested in playing the piano. ?? So, she went on piano lessons at a young age and at this moment she still can play all the songs! ?? Can you play an instrument? Which one? ? #DSQUEEN ?

A post shared by Enya (@downsyndrome_queen) on

רפאלי מייצרת הזדמנויות<

 

View this post on Instagram

 

את השנה החדשה התחלתי בלבקר את אריה וריטה. איתמר החמוד שאיתי בתמונה, הקים מיזם מדהים ומתוק- ״מתוק לנשמה״ שמטרתו להפיג בדידות בחברה ע״י אפיה וחלוקת עוגות לקשישים, חיילים בודדים ובעלי צרכים מיוחדים. כמה פשוט- ככה חשוב. נרשמים באתר, מקבלים כתובת של מישהו קרוב למקום מגוריך ופשוט אופים לו עוגה להמתיק לו קצת את החיים. אז אמנם, לא נכנסנו לשבת איתם וההכרות היתה מעבר לדלת, עם מסכות, אבל העיניים של אריה וריטה נצצו וחדרו לי ללב ולנשמה, ואין ספק שהמתקתי להם לפחות את אותו הערב. ״מתוק לנשמה״ פועל לא רק בחגים, אלא גם בימי שישי. אם בא לכם להצטרף- לעשות מתוק לאנשים שזקוקים לכך, ובהחלט גם לעצמכם, האמינו לי כדאי לכם! @sweets_for_the_soul_ ?

A post shared by Bar Refaeli (@barrefaeli) on

 

בר רפאלי
בר רפאלי כילדה. צילום מסך מעמוד האינסטגרם של בר רפאלי