הדוגמנים ברק שמיר ורומי פרנקל נראים מאוהבים מתמיד. מעבר לשלל התמונות הפוטוגניות המשותפות, לרגל יום הולדתה ה18 של פרנקל כתב לה שמיר:"אני מביט בך מאושר. מלאך שלי".נועה קירל לשיפוטך.

 

ברק שמיר:"לדבר הכי יפה שקיים".

הזוג הכי פוטוגני על מסלול הדוגמנות לא מפסיק להפגין זוגיות דביקה ופוטוגנית במיוחד.ברק שמיר בן ה21 שהחל את דרכו כסלב בזוגיות של שנתיים עם נועה קירל והספיק לצאת גם עם הדוגמנית יעל שלביה נמצא בזוגיות לוהטת עם הדוגמנית רומי פרנקל. שמיר בן ה21 שמשמש כרגע במקביל כחייל ודוגמן ניסה את מזלו בעונת ה-VIP השנייה של "נינג'ה ישראל" וכנראה הבין שמסלול הדוגמנות הוא המסלול הנכון בשבילו. לפי התמונות האינסטגרם שלו לוהט מתמיד עם 174000 עוקבים.

שמיר כתב לפרנקל ליום ההולדת:"לדבר הכי יפה שקיים! ! ! רומי קטנה שלי יום הולדתך ה-18 כבר כאן ואני מביט בך מאושר.מלאך שלי תודה על הרוגע שהכנסת לי לחיים על השקט הסבלנות והאהבה.אני אוהב אותך מלא ומאחל לך את כל הטוב שבעולם.מזל טוב יא פינגיייי קטן".

 

רומי פרנקל:"אהבת חיי".
פרנקל הייתה הראשונה להגיב וכתבה:"אהבת חיי. תודה על מי שאתה בשבילי. ושאתה שלי. אוהבת אותך הכי בעולם הזה!. אני מאחלת לעצמי אותך לתמיד". החברה הקרובה אגם בוחבוט מיהרה לכתוב:"שרופהה".

 

רומי פרנקל בת ה18 היא אחת הדוגמניות המבטיחות בישראל והשתתפה בהמון קמפיינים. לפני מספר חודשים גם נבחרה יחד עם שמיר לשמש כפרזנטורית של חברת הקוסמטיקה "Clearasil". אחרי הברכה מיהרה פרנקל להגיב וכתבה:"

 

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Barak Shamir (@itsbarakshamir)

 

שמיר ופרנקל מפרגנים

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ROMI FRENKEL (@the_romi_frenkel)

רומי פרנקל והלב החדש

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ROMI FRENKEL (@the_romi_frenkel)

 

ברק שמיר
ברק שמיר ורומי פרנקל מאוהבים. צילום מסך מדף האינסטגרם של שמיר