ההאשמות האחרונות שצרכו את ה-Bravospehere היו מייאשות ביותר. ממש רגע אחרי ש- Real Housewives of New York מככבות לאה מק'סוויני הגיש תביעה פדרלית נגד בראבו ביום שלישי בלילה, ברנדי גלנוויל נכנס לשיחה.

"אנחנו לא מתכלים. אנחנו נשים חזקות ואפילו חזקות יותר ביחד", הגיבה ברנדי לפוסט של לאה באינסטגרם. "הגיע הזמן לקחת את הכוח שלנו בחזרה."

התביעות האחרונות של עקרות בית אמיתיות

תביעת הפצצה של לאה חשפה טענות מזעזעות. ליתר דיוק, חברת הקאסט של Real Housewives: Ultimate Girls Trip האשימה את הרשת ביצירת "תרבות מקום עבודה רקוב". כמו כן, נאמר כי היצרנים מעודדים צריכת אלכוהול – אפילו לאלה שאולי נאבקים בהתמכרות. העיתונים אף טענו שלאה נמנעה זמן להשתתף בפגישות ה-AA כנקמה על כך שלא שתתה במצלמה.

הגשתה הגיעה ימים לאחר שברנדי האשימה את אנדי כהן בהטרדה מינית. היא טענה שהוא כינה אותה "כמובן שיכורה" כדי לשאול אם היא רוצה לראות אותו מקיים יחסי מין עם ברבולב אחר. מאז נחשף שהאדם השני היה כוכבת הבוגדים ומתחת לסיפון קייט צ'סטיין.

אנדי התייחס לטענות בפומבי ב-X, לשעבר טוויטר, זמן קצר לאחר מכן, ואמר שהסרטון היה "בצחוק". עם זאת, הוא הודה שזה "בלתי הולם" ובהמשך התנצל.

כל זה מגיע לאחר שהמטריארכית של עקרות הבית האמיתיות מניו ג'רזי, קרוליין מאנזו, הגישה תביעת נפץ נגד בראבו והמון חברות ההפקה שלה שהוטלו עליהן לעשות את העונה (החסרה כעת) של RHUGT. בו, היא טענה שבראבו והמפיקים היו אחראים לכאורה ליצירה וטיפוח של סביבה לא בטוחה שבה היא הוטרדה מינית לכאורה על ידי ברנדי.

במסמכי בית המשפט נכתב, "(ברנדי) המשיכה לעלות על מנזו על הספה כשהיא מחזיקה את מאנזו עם גופה, כיווצה בכוח את לחייה של מאנזו ותחבה את לשונה לפיו של מאנזו, תוך שהיא מגבשת אותה".

נציג מהמחנה של אנדי כינה את טענותיה של לאה "שקר". בהחלט לא שמענו את האחרון מזה.