בעבר, ברנדי גלנוויל האשימה הרבה מהבעיות שלה על אחרים. בעיני ברנדי, ליסה ונדרפומפ נולדה רק כדי להופיע ב- Real Housewives of Beverly Hills כדי לפטר אותה מ בראבו. או שזו אשמתו של בראבו שעודדה את ברנדי "להיות ברנדי" כשהיא מקבלת סטירה על היד על כך שהיא פועלת מכיסה.

בתוך האיום החדש הזה שהונפק על אנדי כהן באמצעות כמה עורכי דין חזקים, היא גם מאשימה את בראבו בתביעה כושלת נגד הבוגרת של Real Housewives of Miami, Joanna Krupa. כעת מקורבים מדברים על ברנדי ואומרים שהאדם היחיד שהיא יכולה להאשים הוא ההשתקפות במראה שלה. לרדאר יש את הסקופ.

החבלה העצמית של הכל…

בעוד שקריירת המשחק של ברנדי מעולם לא יצאה לדרך, קריירת הריאליטי שלה בטלוויזיה עשתה זאת. היא הפכה לחביבת מעריצי האנדרדוג לאחר שהצטרפה ל-RHOBH ו-LVP לקח אותה תחת חסותה. ואז ברנדי העזה לפני שהיא הייתה צריכה, ומשם הכל ירד.

מקורות טוענים שבראבו ניסה עם ברנדי ונתן לה 900 הזדמנויות, אבל היא מפוצצת את זה כל פעם מחדש. אדם אחד אפילו אמר, "ברנדי היא החבלה העצמית שלה". הם הוסיפו כי "היו לה המון הזדמנויות" מ-NBCUniversal והיא "חיבלה בעצמה בכל פעם". זה עוקב.

המקורב הוסיף: "אף אחד לא אחראי לנפילתה יותר מאשר ברנדי". אני בטוח שלבת'ני פרנקל יהיה מה לומר כאן, אבל העובדה היא שיש דוגמאות רבות להחלטות… אימפולסיביות של ברנדי על סרט. ואז יש את התביעות. מרקו המשרת עם חולצתו הקרועה. קרוליין מנזו לא תובעת את ברנדי אלא מאשימה אותה בהטרדה מינית.

ברנדי גם מאשימה את בראבו וקרוליין בטראומה הקוסמטית האחרונה שלה. יש לה מצב שנגרם מלחץ שהטריד את הדרמה מ-RHUGT. לִכאוֹרָה. לדברי עורכי הדין של ברנדי, "גלנוויל תמיד היה לא פחות מחייל נאמן עבור NBC. זה בין השאר בגלל שבמשך שנים רבות, בראבו משתלשל גזר כדי לשמור על גב' גלנוויל בתור."

כל זה מעלה את השאלה, למה שהיא לא תתנהל בצורה נוחה להישאר בטלוויזיה? להטיח אנשים? לזרוק יין בפרצופים? דוחף? אה, שכחתי, גם זו הייתה אשמתו של בראבו.

ספר לנו – מה אתה חושב על זה? האם ברנדי אחראית לנפילתה של עצמה או שבראבו אשם בחלקו?