לאחר ברנדי גלנוויל ניסה לשעון אנדי כהן עבור סרטון FaceTime טעון מינית, אולי היא שכחה לכלול הקשר חשוב.

ברנדי וצוות עורכי הדין היקרים שלה פיטרו מכתב ל-NBC, Shed Media והאחים וורנר שהאשימו את אנדי בשליחת קליפ שיכור שלו ושל קייט צ'סטיין בהיותם מרמזים. זה היה בשנת 2022 וככל הנראה ברנדי מרגישה שזה הזמן הנכון לצדק…

כעת מקורות אומרים שברנדי כנראה לא היה זֶה נעלבת בגלל שאולי הגיבה לאנדי בתגובה נמרצת משלה או לא. סיר, קומקום מחזיק בשורה הראשונה ולדיילי מייל יש את הסקופ.

האם אנדי הטריד מינית את ברנדי?

בראבו נקרע לגזרים עם תביעות משפטיות, אבל נותר לראות אילו ידבקו. בתני פרנקל ניסתה. NeNe Leakes ניסתה. עכשיו קרוליין מנזו ולאה מק'סוויני מצטרפות. ואז מגיע המכתב של ברנדי.

אנשים טוענים שראו את הסרטון לכאורה של אנדי שיכור ומציע את ברנדי ומאשרים שזו הייתה בדיחה ברורה. אותם מקורות כללו את ברנדי נראה היה מעורב בבדיחה ולא נראה פגוע או נדחה. בעצם, אנדי אמר שהוא הולך לשכב עם קייט ורצה שברנדי תצפה. כמו כן, אנדי הוא הומו ואני לא בטוח שיש מספיק אלכוהול בעולם כדי שיקיים יחסי מין עם קייט. בלי להעליב את קייט.

זה הלך קצת ככה – אנדי אמר, "היי ברנדי מה קורה ילדה? אנחנו רק חושבים עליך. אז כן, אני וקייט הולכים לעשות סקס לוהט ורציתי לדעת אם אתה רוצה לצפות. אתה מכיר קצת menage à trois."

הוא הוסיף, "אז FaceTime נחזור. בסדר, ילדה אוהבת אותך!"

אנדי וקייט לא התפתלו עירומים תוך כדי התעללות על היתרונות של קליגולה. הם היו לבושים לגמרי בסירה ובטח חשבו שזה יהיה מצחיק לשלוח לברנדי "בדיחה". מי ידע ששנתיים לאחר מכן ה"בדיחה" התפרשה בצורה שגויה לחלוטין?

תשובתו של ברנדי – לכאורה

עובדה מהנה: ברנדי הגיבה לכאורה לסרטון של אנדי וקייט. היא "תביא את הדילדו הלוהט שלה" למפגש ה"בדיחה" שלהם. הנה מה, האם זה מחוץ לתחום האפשרות שאנדי ישתתף בסצנה משולשת הכוללת נקבה? לא, הוא כבר אמר הרבה ב- Watch What Happens Live.

אבל במצב זה, אמנם לא המהלך המתאים ביותר, סביר להניח שאנדי לא ניסה לקיים יחסי מין עם קייט בזמן שברנדי ישבה שם ושפטה את המהלכים שלהם.

מקורות המקורבים למצב לא נתקלים בזה. "ברנדי חיפש את החלון הזה מאז התביעה של קרוליין", ציין אדם אחד. "אבל בשבילה להאשים כנראה את הגבר ההומו הכי גלוי בטלוויזיה בריאליטי בהטרדה מינית זה מגוחך לחלוטין", הוסיפו.

"היא באמת חיפשה קש עם זה ולחשוב שזה ייתן לה מינוף במקרה שלה זה טיפשי". מרגלים גם דאגו לציין שהביג בויז ברשת הבטיחו לעולם לא לעבוד עם ברנדי יותר. לִכאוֹרָה.

ספר לנו – האם ברנדי הרסה את הקריירה שלה עם המכתב הזה? האם אתם צוות אנדי או צוות ברנדי?