בריאל בירמן מ-The Real Housewives of Atlanta ו-Don't Be Tardy התארסו לאחרונה לשחקן בייסבול מליגת המשנה בילי סיידלולא יכולנו להתרגש יותר עבורם.

כשחושבים על השריפה באשפה שהיא נאלצה לעבור בשנה האחרונה עם קים זולז'אק וקרוי ביירמן זה על צווארו של זה, אני בטוח שזה היה האיסוף המושלם.

כוכבת הריאליטי שיתפה בשבוע שעבר פוסט באינסטגרם שלה המציג את טבעת האירוסין החדשה שלה וכמה תמונות מהאירוע המיוחד. מיד, המעריצים תהו היכן שאר משפחתה של ברייל – במיוחד מכיוון שקים לעולם לא תפספס הזדמנות לפרסם זאת באינטרנט. עם זאת, לדברי בריאל, היא רצתה שהרגע יהיה בינה לבין בעלה לעתיד.

לבריאל ובילי לא הייתה כל משפחה באירוסים; רק חבר

בפוסט של סטורי באינסטגרם שפג מאז תוקפו, Brielle חשפה את האמת מדוע משפחתה וכפר האחים שלה לא נכחו במהלך הצעתה לבילי.

"אמרתי לו בכל פעם שהגיע הזמן שאני רוצה שזה נהיה רק ​​אנחנו (וחבר שלי טאי). רציתי ליהנות מהרגע והארוס החדש שלי רק אנחנו!!” היא כתבה. בת ה-27 הוסיפה עוד הקשר ושיתפה שבן זוגה "ממש ביישן" ולא ב"תשומת הלב" המטורפת שמגיעה עם חייה. אבל בסך הכל, ההצעה "הייתה מושלמת".

קים, שכמה מעריצים קיוו שתופיע בעונה הבאה של עקרות הבית האמיתיות מאטלנטה, התייחסה לחדשות ואמרה שהיא "כל כך שמחה" בשביל הזוג. היא המשיכה והוסיפה, "אין דבר שמשמח אותי יותר מלראות את הילדים שלי מאושרים! זו ההרגשה הכי טובה אי פעם!! אוהב אותך גם עד הירח וגם בחזרה ומצפה לכל השנים הבאות", ואחריו אימוג'י לב.

שידור עונות קודמות של RHOA ב-Peacock.

ספר לנו – מה אתה חושב על בקשתה של ברייל? האם אתה שמח בשביל הזוג?