ברייל בירמן מאורסת לשחקן הבייסבול בילי סיידל תוך כדי קרב הגירושים המר של ההורים!

בריאל בירמן אמורה ללכת במעבר בתוך מאבק הגירושים המכוער של הוריה.

בריאל בירמןבת 27, קיבלה הצעת נישואין מ בילי סיידלפיצ'ר מליגת הבייסבול של קנאפוליס קאנון בלרס, שנכתב על ידי שיקגו ווייט סוקס ב-2022.

בריאל בירמן

באינסטגרם ביום שני אחר הצהריים, בריאל שיתפו תמונות מהרגע שבו הציע סיידל. התמונות לוכדות את סיידל על ברך אחת מבקש מביירמן להתחתן איתו בריאל מגיבה עם יד על פיה בתדהמה.

"לנצח איתך 🤍🥹🫀🫶🏻," בריאל כתבתי.

בריאל בירמן

באפריל 2023, הזוג הפך את מערכת היחסים שלהם לאינסטגרם לרשמי כאשר סיידל, בן 24, שיתף תמונה הכוללת בריאל התיישב על ברכיו, לצד הכיתוב "Whole lotta Rizz".

קים זולז'אק, של בירמן אמא הביעה את חיבתה על ידי הערה באימוג'י עם עיני לב על תמונה שהעלה סיידל באוקטובר 2023. התמונה תיארה את הזוג על חוף הים, אליו בריאל השיב בחיבה, "Lovers beach📍", תוך התייחסות לכיתוב של סיידל "bill n' breeze".

בריאל בירמן

סיידל עלה לאינסטגרם כדי לשתף תמונת מצב של בני הזוג בינואר 2014.

בזמן בריאל ידועה בתור פרטית על חייה האישיים באינסטגרם, היא שברה את הדפוס על ידי פרסום תמונות מחתונה שבה השתתפה עם סיידל בפלורידה בפברואר 2024. "אני אוהבת חתונות 🤍🏹🫶🏻", היא כתבה סדרת תמונות, עם אחת התמונות מציגה אותה ואת סיידל לצד החתן והכלה.

בריאל בירמן

בריאל עוררה סקרנות בקרב העוקבים שלה עם סט תמונות נוסף מאותו אירוע, עם הכיתוב "משהו ישן, משהו חדש🩵". הכיתוב הוביל כמה מגיבים להעלות השערות לגבי מצבה המשפחתי שלה, במיוחד מאז בריאל צולם לבוש בחולצה כחולה ומזיע בתמונה הראשונה, תוך שהוא מזכיר את פתגם החתונה המסורתי.

בריאל בירמן

בינואר 2014, סיידל שיתף תמונה שלו ו בריאל ביחד באינסטגרם.

למרות ש בריאל בדרך כלל שומרת פרטים על מערכת היחסים שלה מחוץ לאינסטגרם, היא עשתה חריגה על ידי פרסום תמונות מחתונה בפלורידה שבה השתתפה עם סיידל בפברואר 2024. בליווי אוסף תמונות, היא כתבה, "אני אוהבת חתונות 🤍🏹🫶🏻", עם אחת תמונה שבה נראים אותה ואת סיידל עומדים עם החתן והכלה.

בנוסף, בריאל העלתה סט תמונות נוסף מאותו אירוע חתונה באינסטגרם שלה.

בריאל בירמן

בריאל בירמן הגיעה לראשונה לעיני הציבור בשנת 2008, בגיל 11, כאשר אמה, קים זולז'אקאז בן 29, הוצג בעונה הפתיחה של עקרות בית אמיתיות מאטלנטה. זהותו של אביה הביולוגי נותרה לא ידועה, אך ב-2013 היא אומצה על ידי קרוי בירמןבן זוגה של אמה. בירמן המשיך להופיע ב אל תהיה מאוחרתוכנית ריאליטי שהציגה את חייה לצד הוריה וחמשת אחיה, החל מ-2012.

בשנת 2019, היא יצאה לעולם העסקים על ידי השקת KAB Cosmetics לצד אמה, קים זולז'אקואחותה הצעירה, אריאנה בירמן.

בריאל בירמן

של בריאל האירוסין הוא מר מתוק, שכן הוריה עוברים גירושים מכוערים ומאבקים כלכליים גדולים. קרוי ו של קים מאבק גירושין סוער התאפיין בסכסוכים משפטיים רבים, סכסוכים ביתיים סוערים, והסיכון המתמשך לאבד את אחוזת ג'ורג'יה שלהם לעיקול.

בריאל בירמן

הצרות הפיננסיות של קרוי ו קים התגלו כאשר נפגעו משעבוד מס פדרלי ב-11 באפריל, רגע לפני שחשפו את תוכניותיהם להתגרש. מס הכנסה טען כי הם לא שילמו יותר ממיליון דולר במיסים בגין 2013, 2017 ו-2018. לאחר מכן, קרוי עמד בפני תביעה משפטית עקב חובות שנגרמו בקזינו בהאמה ובגין חשבון שכירות רכב שלא שולם.