בריטני קרטרייט לאחרונה שיתפה את החדשות שהיא ובעלה, ג'קס טיילורחיים בנפרד לאחר שנת נישואים סוערת.

"תשמע, אני כל כך אוהב את ג'קס. אני באמת עושה זאת", אמרה ל-TMZ במהלך צ'אט לאחרונה. "אני רק רוצה את הטוב ביותר עבורי ועבור בני בשלב זה. אז זה כמו ההתמקדות העיקרית שלי. אבל מה שבטוח, אם הוא יחליף כמה דברים וישנה כמה דברים בחייו, אז אולי נוכל לחזור להיות ביחד. אבל כרגע, אני לא יודע."

בריטני סיפרה למאזיניה על הפיצול בפרק בפודקאסט שלה, When Reality Hits, ואמרה למעריצים שהיא "לוקחת זמן בנפרד" מבעלה כוכב הריאליטי. "אני לא אכנס ליותר מדי פרטים כרגע כי זה עדיין קשה לדבר על זה, ואני לוקח דברים יום אחד בכל פעם. אני לא יודע מה צופן העתיד, אבל כרגע, ההתמקדות שלי היא בלהיות האמא הכי טובה לקרוז".

בריטני אמרה שג'קס לא עושה מספיק כדי להילחם על נישואיהם

מאוחר יותר, במהלך שיחתה עם הפפראצי, חשפה בריטני שג'קס לא נקטה הרבה צעדים כדי לשפר את מצבם הנוכחי. "זה ג'קס, אז הוא לא באמת מנסה כל כך עכשיו," היא אמרה. "כלומר, ביקשתי ממנו במשך זמן מה לעשות דברים מסוימים ושום דבר לא יצא מזה עדיין. אנחנו ביחד כבר תשע שנים, אז…"

תוכנית הריאליטי החדשה של ג'קס ובריטני, The Valley, שעוקבת אחריהם ואחרי קבוצת חבריהם "מתבגרים" לאחר שנים רבות ברחובות לוס אנג'לס, תעלה בבכורה בבראבו בשבועות הקרובים. אז, האם הפרידה של בריטני עם ג'קס היא תחבולה כדי לגרום לנו לצפות?

"בהחלט לא. זה בהחלט בשביל הבריאות הנפשית שלי", אמרה על החיים בנפרד מג'קס. "אני חושב שזה היה אחד החלקים הקשים ביותר כרגע הוא שאנשים משערים שאני עושה משהו בשביל שהתוכנית הזו תצא".

מאוחר יותר היא הוסיפה שאחרי הלחימה הבלתי פוסקת עם ה-Vanderpump Rules OG, יש רק כל כך הרבה שהיא יכולה לקחת. "… מגיע לי יותר טוב, לקרוז מגיע יותר," היא אמרה. "אנחנו רוצים מערכת יחסים טובה של הורות משותפת ואני חושב שאני עובר החוצה ולוקח מקום כדי להבין אם זה מה שאני רוצה זה המצב הטוב ביותר עבורי כרגע."

הבכורה של The Valley ב-Bravo ב-19 במרץ בשעה 9/8c.

ספר לנו – מה אתה חושב על הפיצול של בריטני וג'קס? האם תצפה בעמק?