בריטני קרטרייט שינתה את שמה באופן רשמי באינסטגרם לאחרונה. היא מודיעה לכולם שה"הפסקה" הזו מ-Vanderpump Rules alum ג'קס טיילור רציני.

לפי Us Weekly, בריט רשמה את "Brittany Cartwright Cauchi" כשמה באינסטגרם החל מה-2 במרץ. (ואם אינכם יודעים מי זה Cauchi, אל תדאגו; זה שם המשפחה האמיתי של ג'קס.) עם זאת, זה שונה ל"בריטני קרטרייט" יום לאחר מכן.

הפרסום אמר שכל השאר בעמוד של בריטני, כולל הביוגרפיה שלה, נשארו אותו הדבר.

בריטני מכריזה על הפסקה מג'אקס לקראת הבכורה של The Valley בבראבו

כולנו היינו מבולבלים בסוף השבוע שעבר כשברטני הודיעה שהיא וג'קס חיו בנפרד לאחר שנת נישואים קשה. ימים ספורים לפני כן, ג'קס הפיל את כל השמועות שאמרו שיש לו בעיות עם אשתו כוכבת הריאליטי. אז תארו לעצמכם את ההפתעה של המעריצים כשהיא הופיעה זמן קצר לאחר מכן כדי לספר לעולם שיש צרות בגן העדן.

"ג'קס ואני לוקחים זמן בנפרד, והחלטתי לעבור לבית אחר כדי לקחת קצת מקום למען הבריאות הנפשית שלי", אמרה בפודקאסט שלה כשריאליטי מגיע. "אני לא אכנס ליותר מדי פרטים כרגע, כי זה עדיין מאוד קשה לדבר על זה ואני לוקח דברים יום אחד בכל פעם. אני לא יודע מה צופן העתיד, אבל כרגע, ההתמקדות שלי היא בלהיות האמא הכי טובה לקרוז".

תוכנית הריאליטי החדשה של השניים, The Valley, תשודר ב-Bravo ב-19 במרץ, והמעריצים תהו אם זו תכסיס כדי להשיג יותר צופים (מכיוון שרוב ה-Bravoverse נראה לא מעוניין בכל מקרה). האם נקבל הצצה לבעיות הזוגיות שלהם ברגע שהעונה תשודר? אני מניח שנצטרך לחכות ולראות.

העמק מוקרן בבראבו ב-19 במרץ בשעה 9/8c.

ספר לנו – האם אתה בהלם בריטני הסירה את שם המשפחה של ג'קס? האם אתה מאמין בפיצול הזה?