בעיות זוגיות ובעיות כסף הולכות יד ביד. ולכן כאשר ג'קס טיילור ו בריטני קרטרייט פתאום הודיעו על הפרידה שלהם, מיד התחלנו לתהות מה קורה במחלקה הפיננסית. העובדה שהפרידה שלהם התרחשה במקביל להקרנת הבכורה של The Valley נראתה מפוקפקת אפילו יותר.

כמובן, ההפרדה התחילה להיות הגיונית יותר לאחר צפייה בעונה 1 של The Valley. במהלך העונה הראשונה, הם לא נרתעו מלדבר על בעיות האינטימיות שלהם. אבל מה קורה עם הכסף? לפי בריטני, יש להם בעיקר שליטה על החלק הזה.

חיים נפרדים וחשבונות בנק נפרדים

לאורך כל הפרידה. בריטני נשארה שקופה לגבי הכספים שלה. בנוסף לעבודת הריאליטי שלה, יש לה גם שותפות עם ג'ני קרייג והפודקאסט שלה עם ג'קס. היא לא תלויה באקס שלה בשביל כסף, ובמהלך פרק האחרון של Watch What Happens Live היא אמרה לאנדי כהן שכבר יש להם חשבונות בנק נפרדים. המשכורות שלהם לא מתערבבות.

"יש לנו חשבונות נפרדים", אישרה בריטני ב-WWHL.

בריטני הסבירה שהשמירה על חשבונות הבנק שלהם נפרדים תמיד הייתה המקרה. זה מהלך חכם – במיוחד מאז שבריטני הודתה שהיא לעולם לא יכלה לעבור לחלוטין את בגידת העבר של ג'קס. האם היית רוצה לאיש הזה תהיה גישה לכל הכסף שלך?

שטרות, שטרות, שטרות

למרות שלג'קס ובריטני יש חשבונות בנק נפרדים, הם עדיין עובדים יחד כדי לשמור על הסדר של כל החשבונות שלהם. בריטני התיישבה לאחרונה בפודקאסט Not Skinny But Not Fat והסבירה איך הם חילקו הכל. למרבה ההפתעה. הם נראים די מאורגנים עם האופן שבו הם מחלקים את ההוצאות שלהם.

"ג'קס משלם את המשכנתא. אני משלמת את כל החשבונות", אמרה. "יש לנו הכל מפוצל."

קשה לדמיין לשלם חשבונות עבור בית שאתה לא גר בו כרגע, אבל זה החלק המבולגן בפרידה. לבריטני יש רגל אחת ב-Airbnb שלה והשנייה בבית הזוגי שלה עם ג'קס. בסופו של דבר, זה נראה כאילו הם לוקחים דברים יום אחד בכל פעם תוך ניסיון לעשות את הטוב ביותר עבור קרוז הקטן.

The Valley משדר פרקים חדשים בימי שלישי ב-9/8c ב-Bravo.

ספר לנו – האם אתה חושב שזה חכם שלג'קס ולבריטני היו תמיד חשבונות בנק נפרדים? האם הייתם משלמים את החשבונות עבור בית שאתם לא גרים בו?