ה- OG אמהות רוקדות המעריצים ללא ספק יזכרו ברוק היילנד ואחותה פייג'. השניים היו חברי צוות מקוריים עד עונה 4. כשאמם, קלי היילנד, ניהלה קרב נפץ עם אבי לי מילר, זה היה וילונות עבור האחיות היילנד.

למרות זאת, למרות שגדלו בסביבה כזו, ברוק ופייג' ממשיכות בחייהן. עם קהל כבר מבוסס, להפוך למשפיען לא הייתה משימה קשה. אבל מעבר לחיים מקצועיים, גם חייה האישיים של ברוק נראים בסדר.

ב-6 במאי, PEOPLE דיווחו שברוק התארסה עם החבר שלה משכבר הימים, בריאן טלמן. בריאן הציע נישואין בפריק פארק בעיר הולדתו של ההיילנדס, פיטסבורג. בני משפחה היו בקרבת מקום כדי לראות את ההצעה מתפתחת. ראה את כל הפרטים למטה.

מה הפגיש את ברוק ואת הארוס שלה?

לאחר ההצעה, בריאן, ברוק ובני המשפחה יצאו לבראנץ'. בריאן סיפר ל-PEOPLE שהוא וברוק נפגשו בדצמבר 2021 בזמן שברוק הייתה בבית לחג המולד. בריאן שיתף, "באותו זמן היא גרה באוסטין, טקסס. בן דוד שלה, שהוא החבר הקרוב שלי, הכירו אותנו אחד לשני".

הוא הוסיף, "עשינו מרחקים ארוכים במשך כמה חודשים לפני שברוק עברה חזרה לפיטסבורג". בריאן וברוק נמשכו זה לזה כאוהבי טיולים, אוכל ופעילויות חוצות. "יש לנו גם כלב בשם ג'ק," הוא שיתף.

זמן קצר לאחר שפרסמו החדשות על ההצעה, ברוק פנתה לאינסטגרם כדי לשתף תמונות. "נודע שהוא גבוה כמעט כמוני על ברך אחת," התבדחה ברוק בכיתוב שלה. היא המשיכה, "הנה להיום, מחר ולתמיד אחרי זה?"

המגיבים הציפו את הפוסט בתמיכה. פייג' כתבה, "צועק בוכה מקיאה!" אפילו עמוד האינסטגרם הרשמי של Dance Moms קפץ כדי לכתוב, "כל הכבוד ברוק!!!! אנחנו כל כך שמחים בשבילך ?????”

ספר לנו – איך הגבת לחדשות על האירוסין של ברוק? אילו איחולים הייתם חולקים עם הזוג המאושר?