ראינו עקרות בית אמיתיות מתחת לסיפוןאבל האם אי פעם ראינו יאכטה על עקרות הבית האמיתיות? ברבי פסקואל מנסה לגרום לזה לקרות. והיא זרקה קצת צל תוך כדי העמדה שלה.

במהלך פרק האחרון של Watch What Happens Live, כוכבת Below Deck הרשימה את אנדי כהן עם הגוון המהיר שלה. זה גרם לאנדי לשאול אם היא שקלה אי פעם להיות עקרת בית אמיתית, כי נראה שהיא יכולה להתגלגל עם הטובים שבהם. ברבי לא היססה בתשובתה.

האם הברבי של מתחת לדק היא עקרת בית אמיתית בהתהוות?

כאשר אנדי שאל את ברבי על קריירה פוטנציאלית בעקרות בית, ברבי ענתה, "זה החלום שלי!"

אחרי כל העבודה שהם צריכים לעשות ב-Below Deck, כמובן, לברבי לא יהיה אכפת לסחור באורח החיים היאכטית שלה עבור עקרות בית אמיתיות. מי לא היה רוצה לריב ולחגוג למחייתו? ברבי כנראה הייתה מוכנה לחטוף אפרסק, תפוז, יהלום או משהו אם זה אומר שלא תצטרך עוד להיות תקועה על יאכטה עם פרייזר אולנדר, מחכה על היד והרגל לאורחים חסרי תודה.

בסופו של דבר, ברבי הודתה שכנראה לא יהיה לה את חשבון הבנק לתמיכה בקריירה של עקרות בית. אחרי הכל, ראינו עכשיו את קייל ריצ'רדס מפיל שש דמויות למסיבה ב- Real Housewives of Beverly Hills. אנחנו יודעים שיאכטות לא מרוויחות כל כך הרבה. אבל, לפני שהשיחה הסתיימה, היא הצליחה לזרוק קצת צל בהיר לעבר מוניקה גרסיה מ- Real Houses of Salt Lake City.

כשדיברה על השאלה אם היה לה את הגורם העשיר לעקרות בית, ברבי צייצה, "כלומר, אחרי ריאליטי פון טיזה, אני מרגישה שכל אחד יכול".

עם גוון כזה, לבארבי יש עתיד מזהיר בבראבו. האם זה יהיה בעקרות הבית האמיתיות? כנראה שלא, אבל בחורה יכולה לחלום.

מתחת לסיפון ממשיך בבראבו, בלילות שני בשעה 9/8c.

ספר לנו – האם אתה חושב שברבי תהפוך לעקרת בית אמיתית טובה? איך אתה אוהב אותה עד כה בעונה 11 מתחת לסיפון?