ברנדי גלנוויל לאחרונה שלח מכתב חריף ל-Bravo HQ, ומאיים בתביעה משפטית נגד הרשת בעזרת של בתני פרנקל עורכי דין. המכתב מנה מספר עוולות מצדו של בראבו, אולי בראשן, האשמות על הטרדה מינית נגד אנדי כהן.

במכתבה של כוכבת Real Housewives Ultimate Girls Trip נכתב: "בסרטון ששלח מר כהן לגב' גלנוויל בשנת 2022, מר כהן – שנראה ללא ספק שיכור – התגאה בכוונתו לשכב עם כוכבת בראבו אחרת באותו לילה בעודו חושב עליה והזמין אותה לצפות דרך Facetime."

אנדי לקח X, שנקרא בעבר טוויטר בהקדם האפשרי, כותב, "הסרטון מציג את קייט צ'סטיין ואני מתבדחים עם ברנדי. הכוונה לחלוטין הייתה בצחוק, ותגובתה של ברנדי הודיעה בבירור שהיא מעורבת בבדיחה. עם זאת, זה היה לגמרי לא הולם ואני מתנצל". ובכן, לתני היו כמה מחשבות על התגובה הזו.

בת'ני משווה את אנדי כהן למאט לאואר

ב-25 בפברואר, ברנדי פרסמה כתבת TikTok שאמרה: "אז יש הרבה דיבורים על המצב של ברנדי/אנדי ברשתות החברתיות והנושא העומד על הפרק הוא עמדות כוח וניצול לרעה של כוח. כאילו, הייתה התייחסות למאט לאואר, שזה סיפור אחר ספציפית. אבל הוא היה בעמדה של כוח". לאואר היה מגיש חדשות NBC שהופסק לאחר האשמות על התנהגות מינית.

בת'ני המשיכה ואמרה שאנדי "יכול באמת לעשות מה שהוא רוצה, וזו לכאורה פגיעה בעובד ובכישרון". היא אמרה שזה "מעניין שהוא התנצל בפומבי. כאילו, הוא בהחלט הוציא התנצלות פומבית, אבל למי? כי אני לא מאמין שהיא קיבלה התנצלות פרטית".

היא סיכמה את מחשבותיה בעניין באומרה, "אז הוא התנצל בפנינו? או סתם להסביר לנו? אבל הוא לא שלח לנו את הסרטון, הוא שלח לה את הסרטון. אז הוא התנצל בפניה? פשוט חשבתי שזו שאלה מעניינת".

ב-26 בפברואר הוציאה ברנדי את א צִיוּץ ואמר, "לא קיבלתי התנצלות אישית מאף אחד. ראיתי התנצלות שאנדי פרסם למעריציו על ההתעללות שלו בי ועל חוסר הולם שלו".

האם בתני וברנדי יכולים להיות בזוגיות? עם אותם עורכי דין הכל אפשרי…

ספר לנו – האם אתה חושב שמחשבותיה של בת'ני מוצדקות? מה חשבת על ההתנצלות של אנדי?