בנם של ג'אנל וקודי בראון גריסון מת בהתאבדות – קבל פרטים!

ג'אנל ו קודי בראון מתאבלים על פטירת בנם, רוברט גאריסון בראון.

בהצהרה משותפת מכל הלב ששיתפה באינסטגרם ביום שלישי, 5 במרץ, ג'אנל, 54, לצד קודי, 55, הביעו את צערם העמוק:

"קודי ואני עצוב מאוד להודיע ​​על אובדנו של הילד היפה שלנו רוברט גאריסון בראון. הוא היה מגדלור של אור לכל מי שהיה לו העונג להכיר אותו. היעדרותו תיצור חלל בחיינו כה עצום עד שהוא מותיר אותנו חסרי נשימה. אנו מבקשים לכבד את פרטיותנו בתקופה קשה זו ומזמינים אתכם להצטרף אלינו להנצחת חייו".

גאריסון בראון

קודי בראון שיתף גם הצהרה דומה מאוד ל של ג'אנליחד עם אותם צילומים של בנם המנוח, במקביל ברשתות החברתיות שלו.

רובין בראון

חֵיל הַמַצָבששמו המלא רוברט גאריסון בראון, התגלה מת במעונו בפלגסטף, אריזונה, מפציעת ירי עצמי ביום שלישי, 5 במרץ, כפי שאושר על ידי Us Weekly. הוא היה בן 25.

גאריסון בראון

של גאריסון אחיו, גבריאל בראון מצא את גופתו עם כניסתו לביתם ויצר קשר מיד עם משטרת הדגל. אין חשד למשחק עבירות, והרשויות חוקרות כעת את מה שנחשד כמקרה של התאבדות.

גאריסון בראון

ג'אנל ו קודי בראוןחוץ מ חֵיל הַמַצָב ו גבריאל הם הורים ל לוגן29, מדיסון27, צַיָד26, ו סוואנה18. (ג'אנל סיימה את נישואיה הרוחניים עם קודי בדצמבר 2022).

גאריסון בראון

חֵיל הַמַצָב קיבל את ההחלטה לעבור למקום משלו בשנת 2021 בעקבות חילוקי דעות עם אביו, קודילגבי אמצעי הזהירות המחמירים של COVID-19 קודי התעקש על משפחתו הגדולה. המתח בין קודי לבניו חֵיל הַמַצָב ו גבריאל הסלימה לאחר שקודי הצהיר שהם צריכים להתנצל כדי לתקן את מערכת היחסים שלהם איתו.

ג'נל בראון

גבריאל, בן 22, פירט את מערכת היחסים המתוחה שלהם במהלך העונה ה-18 של "נשות אחיות", שצולמה בתחילת 2022. "אני וגריסון מסוכסכים עם אבא שלי, כי כשהבענו את חוסר שביעות הרצון שלנו מאיך שהדברים הולכים עם COVID, פגשנו אותי רק עם קיר", שיתף גבריאל. "לא היה קו דיאלוג. אני חושב שזה מה שבאמת דחף את הטריז בינינו".

גאריסון בראון

במהלך אותה תקופה, ג'אנל הביעה את חששותיה לגבי שלומו הנפשי של גבריאל ו חֵיל הַמַצָב.

"גבריאל מרגיש הכל מאוד מאוד עמוק. אבל הוא גם הילד שלא אומר כלום", ציינה אז. "ו חֵיל הַמַצָב פשוט נראה כועס או עצוב יותר, כאילו, הוא לא שמח כמו שהיה פעם."

גאריסון בראון

בפרק מדצמבר 2023 של נשות אחות, ג'אנל גילה כי "לא הייתה פיוס" ביניהם קודי ובניהם.

קודי בראון

ג'אנל זיהתה את הסכסוכים המשפחתיים כגורם מרכזי המוביל לפירוק נישואיה עם קודי. של קודי נישואים ל כריסטין ו מרי הסתיים ב-2021 וב-2022, בהתאמה. הוא נשאר נשוי לאשתו הרביעית, רובין בראון.

"הייתי צריך לבחור בין שהבנים שלי יהיו בבית או להיות שם קודי", ג'אנל מְשׁוּתָף. "ולכן כאשר קודי יגיע, הבנים יצטרכו לצאת מהבית. הייתי צריך לרסס הכל עם ליסול וכאלה כי הוא פחד מאוד לקבל מהם את הנגיף. אז זה נהיה ממש מלחיץ. ואז זה לאט לאט התפתח כשהם התחילו לכעוס יותר ויותר אחד על השני".

רוברט גאריסון בראון

למרות רגשות של כעס כלפי קודיהמאטריארך המשפחתי התוודתה על תקוותה שהזמן עשוי לתקן בסופו של דבר את מערכות היחסים השבורות בין קודי ובניו. בראיון בנובמבר 2023 עם E! חדשות, היא הביעה, "אני מקווה שעם הזמן הוא יוכל למצוא מערכת יחסים עם הילדים שהוא מנוכר מעכשיו".