בן כמה אסי עזר? אסי עזר חוגג יום הולדת 44. בת זוגו הטלוויזיונית רותם סלע פרגנה בברכה מכל הלב בצירוף תמונה שלו עם בר רפאלי. שמצידה ביקשה להתחתן עם רותם. כל הפרטים בחדשות סלבס.

 

אסי עזר ורותם סלע חוגגים

הזוג שכובש את המסך בכל תכניות הפריים טיים והפרסומות לא מפסיק להפתיע. לרגל יום הולדתו ה42 של עזר העלתה רותם סלע פוסט אישי בו כתבה.:"אסי שלי בן 42. מזל טוב ילד יומולדת.אני מאחלת לך שתמיד שתהיה בריא ושמח. בחרתי תמונה מדהימה שלנו. רגע של אושר טהור, בו אתה שמח כל כך שאני לצידך, כמו תמיד.נ.ב- אלוהים שיעזור כמה אני יפה פה. וואו.אוהבת אותך לנצח חבר שלי".

אל הפוסט באינסטגרם צרפה כאמור רותם סלע תמונה של עזר עם הדוגמנית בר רפאלי. בין שלל התגובות ההורסות הראשונה הייתה של בר עצמה שהגיבה לרותם:"רותם תתחתני איתי" והוסיפה בתגובה נפרדת :"אה. ומזל טוב לאסי".בגיל 44 היא קצת פחות השקיעה.

עזר לבר רפאלי:"שנמשיך להציק אחד לשני לנצח"

עזר מצידו לא נשאר חייב והעלה פוסט משלו עם ברכה ליום ההולדת ה40 של בר רפאלי עם תמונה בה היא נראית מהגב ובו כתב:"מזל טוב בר רפאלי שלי.לכבוד יום הולדתך ה40. בחרתי את שתי התמונות הכי טובות שלנו יחד. מהקמפיין האחרון של קרולינה. ואני מצהיר פה שכולם ידעו. טיפת פוטושופ לא עשו עליך כאן.מזל טוב נשמה שלי, שנמשיך להציק אחד לשני לנצח. 

"עד כה קיבלתי 300 תגובות וזו הכי מדויקת. תודה תאום" הגיבה רפאלי.

מי אתה אסי עזר ומתי נולדת?

אסי עזר נולד בעשירי לחודש יוני לשנת 1979 בעיר חולון. ולמשפחה מעורבת ממוצא תימני ובוכרי.הוא שרת במשטרה הצבאית ופרץ לבמה לאחר שזכה בתכנית אקזיט.לאחר שלוש עונות הוא פרש יחד עם חברותיו שירי מימון ומלי לוי.יחד עם רותם סלע הוא מנחה בשנים האחרונות את "הכוכב הבא", "נינג'ה ישראל" והם משתפים פעולה גם בפרסומות ובסדרה "להיות איתה" בה מככבת סלע.

עזר נשוי בחמש השנים האחרונות לאדריכל הספרדי אלברט אסקולה-בנט.הזוג הלה"טבי השתתף גם בפרסומת משותפת ועזר גם יצר סרט עליהם בשם: "הוא גם האלוהים שלי".כעת בשעת מלחמת חרבות ברזל הוא מככב יחד עם בן זוגו בסרטוני הסברה ותמיכה לחיזוק הציבור בישראל.

הפרגון של רותם סלע

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rotem Sela (@rotemsela1)

 

אסי עזר מחזיר לבר רפאלי

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Assi Azar (@assiazar)

 

אסי עזר ורותם סלע
אסי עזר ורותם סלע צילום מסך מערוץ 12