איתי לוי הזמר שכבש את אור הזרקורים הוא בן 32 בלבד ובת זוגו היא החיילת הדוגמנית הדר חיון שקיבלה לאחרונה הצעת נישואים באמצע הכנסת ספר תורה.כתבה על סלבס שאתם חייבים לקרוא.
בן כמה איתי לוי?

32 שנות החיים של איתי לוי לא היו קלות. מי שנולד ב25 לחודש ינואר שנת 1988 בנס ציונה חווה ילדות לא קלה. כבן לאבא שנפטר ממחלת הסרטן ולאם שעברה אירועים מוחיים ונותרה נכה סיעודית. הוא נלחם הרבה בדרכו אל ההצלחה ודווקא השנה האחרונה. שנת הקורונה מאירה לו פנים עם הצלחה עסקית וזוגית.

איתי לוי
מימין נטע ברזני איתי לוי וירדן ויזל צילום עופר חג'יוב

במקביל ליצירה המוסיקלית. החל לוי את דרכו כסלב בתכניות המציאות עם זכייה במקום הראשון בתכנית המציאות "מאסטר שף ספשייל VIP". ותפקיד שופט במקומו של הראל סקעת  בעונה השביעית של  "הכוכב הבא לאירוויזיון" בהנחייתם של רותם סלע ואסי עזר ואחרי הופעת אורח מוצלחת במיוחד בעונה השישית. משם עף לוי למעלה עם אלבומים מוצלחים והופעות מלאות ואפילו דירוג במקום הראשון של היפים והנכונים של מגזין פנאי פלוס. לפני כחודשיים ואלחר הריב המתוקשר בין אייל גולן לאמרגנו בני פרץ על המשך הפעלת הכוכב החליט לוי שהוא יוצא לדרך עצמאית והקים את חברת רות הפקות והוא מספיק גם לדגמן ולעלות על המסלול לא מעט לאחר שהפך לפרזנטור של לי קופר לצידן של הדווגמניות מהמירוץ למיליון נטע ברזני וירדן ויזל ובעבר לצידה של מריה דורמק.

 

איתי לוי הציע נישואים להדר חיון

"גיליתי שאת אהבת חיי ואני אוהב אותך יותר ממה שאני אוהב את עצמי. זה קדוש בשבילי להגיד לך תורה רבה שנכנסת לחיי. אני אוהב אותך עד אין סוף ורוצה לחיות איתך את שארית חיי. את החיים שלי ואני רוצה לשאול אותך. התינשאי לי?" את הצעת הנישואים שמר איתי לוי הנחשב לזמר מאמין להכנסת ספר תורה בעיר יבנה ושם לאחר פרידה מתוקשרת וזמנית מהדר חיון כולל שמועות על יחסים של הצעירה בת ה20 עם הכדורגלן ניימאר חזרו השניים האחד לזרועות השני לקראת הנישואים הצפויים לאחר הקורונה.

לאחרונה השתחררה הדר חיון מהצבא שם שירתה בתל השומר ולאחר מכן כתבה:"לא יודעת אפילו איך להתחיל לסכם את השנתיים המטורפות שעברתי!! עברתי דרך מאתגרת ולא פשוטה עם הרבה נפילות, דמעות, כיף ואושר אבל אני גאה בעצמי שהגעתי לרגע הזה למרות שהייתה לי את האפשרות לקום ולעזוב, הוכחתי לעצמי שאני מסוגלת. זכיתי בחברים לכל החייםםם אז תודה על כל שניה אוהבת". חדשות סלבס מאחלת לזוג הצעיר חיים מאושרים.

 

איתי לוי והדר חיון

 

View this post on Instagram

 

.❤️.

A post shared by HADAR HAYUN • ה ד ר ח י ו ן (@hadarhayun) on