בן זיני עובר תקופה מאתגרת לאחר הפרידה מטיילור מלכוב שנמשכת כבר למעלה משנה. כידוע עכשיו הם נפרדו גם על המסך בתכנית "זוג מנצח". במקביל הוא עבר תאונת דרכים, השיק קליפ עם גל גברעם וגם חגג בקייקי כפר בלום. מעקב סלבס.

 

מה עובר על בן זיני?

 

כוכב הריאליטי בן זיני שהתפרסם בזוגיות ובפרידה המתוקשרת מטיילור מלכוב לא מפסיק לעורר כותרות. בנוסף בערב יום העצמאות הוא עבר תאונת דרכים לא קלה. אחרי שבילה במסיבת העצמאות שארגנה אירית רחמים בביתו של בן זוגה עמוס לוזון, ממשפחת הכדורגלנים הוא נקלע לתאונה בדרך למסיבה נוספת. הוא יצא בשלום ולמחרת הצפין לקייקי כפר בלום. כאמור השחקן ואושיית הרשת לא נח. הוא הגיע עם משפחתו ליום בילוי וכייף בקייקי כפר בלום. בן זיני נהנה בשייט ולא ויתר על האומגה למים.

 

בן זיני וטיילור מלכוב- כבר לא זוג מנצח

 

במציאות הם כבר נפרדו לפני כשנה. טיילור המשיכה לזוגיות מתוקשרת לא פחות עם לירן דנינו אבל על המסך הם רק עכשיו נפרדו. בתכנית זוג מנצח v.i.p שמנחים אנה ארונוב ואיתי תורג'מן הם הודחו רק בשבוע שעבר מהמסך. הסתכתסו עם מרבית בני הזוג בבית והפסידו ברגע האחרון כאשר כל הזוגות למעט אדל בסבלוב ובעלה ומאצ תמכו במתחרים שלהם.

בן כמה בן זיני?

בן 24. הוא נולד ב29 במאי 1996 לעינב ויקותיאל זיני. הוא האח הבכור לעוד ארבעה אחים. נחש, בזכות סרטון שעלה במהלך שירותו הצבאי בהנדסה והפך לכוכב רשת. הוא פרץ עם הסדרה "החיים על פי בן וטיי" עם בת זוגתו דאז טיילור מלכוב, המשיך לאח הגדול שם סיים שלישי, השתתף בסדרות התחנה ותברחו. בלט במיוחד בפרידה מתוקשרת בטיילור בפאריל 2020.

 

הקליפ שחקנית עם גל גברעם

לא ממש משעמם בגזרה של בן. לאחרונה הוא גם השיק קליפ שהיה שותף בהפקה ובביום שלו. לקליפ קוראים "שחקנית" ומשתתפת בו הדוגמנית ויוצאת האח הגדול, גל גברעם. אאחרי ההשקה הוא כתב באינסטגרם:"אין ספק ש-׳שחקנית׳ זה אחד הפרויקטים הכי משמעותיים שעשיתי בחיים שלי!".

בן זיני
בן זיני צילום: קייקי כפר בלום
בן זיני
בן זיני בקייאקים בכפר בלום צילום: קייקי כפר בלום

"הפעם האחרונה שתראו את בן וטיילור מלכוב יחד על המסך "

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ben Zini – בן זיני (@benzini10)

חוגג את יום העצמאות בכחול ולבן

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ben Zini – בן זיני (@benzini10)