כוכבת הטראש האמריקאית קים קרדשיאן לא עוצרת אחרי הגירושים מקניה ווסט וחונכת בן זוג חדש ומפתיע. ואן ג'ונס – משפטן, סופר של שלושה רבי מכר, מנחה ופרשן פוליטי ברשת CNN.

האם ג'ונס הוא באמת בן הזוג של קים קרדשיאן?

מאז נפוצו השמועות על גירושיה מהראפר קניה וסט רשימת בני הזוג הפוטנציאליים של הכוכבת האמריקאית קורעת את הרשתות.

על פי דיווחים באתרי חדשות בארה"ב, קים קרדשיאן שמסיימת העונה את שידורי הסדרה הקרדשיאנס עם אחותייה המפורסמות. ככל הנראה מנהלת רומן סוער עם ואן ג'ונס. הוא עצמו גרוש מזה שנים ספורות והשניים כנראה הכירו עוד כאשר הייתה עם קניה שהצהיר כי יתמודד לבחירות בארצות הברית ב2024. לא משעמם.

ברשת כועסים על קים קרדשיאן

העוקבים של הכוכבת וכמובן גם המעריצים של קניה טוענים שהיא מנצלת את ג׳ונס לטובת לימודי המשפטים שלה. וכן רוצה להנות מהפופולריות והרייטנג של ג'ונס ברשת CNN. אחד העוקבים של הכוכבת תקף: ״קים ניצלה את קניה בשביל קריירת האופנה שלה, וכעת היא מתכננת לנצל את ג׳ונס לטובת קריירת המשפטים העתידית שלה״.

מי אתה ואן ג'ונס

עורך דין בוגר ייל ופרשן פוליטי ששימש כיועץ של ברק אובמה. הוא בן 52 (יליד 20 בספטמבר 1968 מטנסי, ארצות הברית.

הונו הוערך בכחמישה מיליון דולרים. משהו כמו תקציב הפיצוחים של קים. אבל הוא נחשב לאישיות מוערכת. היה נשוי בעבר ליאנה קרטר ממנה הביא שני בנים:מטאי וקבראל ג'ונס.

הוא גם היה אחד התומכים הבולטים של ביידן בהתמודדות מול טראמפ. לאחר  שג'ו ביידן הוכרז על כנשיא ה-46 של ארצות הברית. ואן 'ונס פרץ בבכי בשידור חי ואמר: "זו הזדמנות לאתחול מחדש"

קים קרדשיאן
קים קרדשיאן צילום מסך מהאינסטגרם
 
 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Van Jones (@vanjones68)