בילי אייליש הכוכבת האמריקאית כבשה את האינסטגרם עם למעלה ממיליון ליייקם בדקות ספורות. הכל תודות לתמונות חושפניות מהצילומים שלה למגזין ווג. צפו בתמונות של בילי כפי שמעולם לא ראיתם אותה.

בילי אייליש מלמדת איך עושים את זה באמריקה.

הזמרת האמריקאית בת ה19 הטריפה את הרשת עם סדרת תמונות לוהטות למגזין ווג. התמונות זכו ללמעלה ממיליון לייקים תוך מספר דקות. כל אחת מהתמונות עברה את העשרה מיליון לייקים מקרב 83 מיליון העוקבים של הצעירה.

מי את בילי אייליש?

 

שמה המלא הוא פייראט ביירד או'קונל ( Billie Eilish Pirate Baird O'Connell) ילידת דצמבר לשנת 2001 והיר פרצה ב2015 עם סינגל הבכורה  "Ocean Eyes".

בנוסף אלבום הבכורה שלה ב2019 הגיע  למקום הראשון במצעד הבילבורד 200 וברוב המצעדים באנגלית. היא גם זכתה בחמישה פרסי גראמי ובשני שני פרסי המוזיקה האמריקאית.

כמו כן היא נולדה בלוס אנג'לס למשפחה של אמנים ואביה הוא השחקן פטריק או'קונל. היא החלה לרקוד בגיל 13, עברה התמודדות עם דיכאון ופרחה כזמרת פופ.היא טבעונית מוצהרת שנלחמת עבור זכויות בעלי החיים.

מתמודדת עם תסמונת טורט

בשנת 2018 היא חשפה את ההתמודדות עם תסמונת טורט לאחר שהופו סרטונים שלה עם הטיקים המאפיינים את התסמונת.בפוסט מרגש באינסטגרם היא חשפה את ההתמודדות וכיצד למדה להתמודד ולצמצם את הטיקים והיוותה השראה למתמודדים.

בילי במראה לא אופייני<

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BILLIE EILISH (@billieeilish)

/h3>
בילי על השער של ווג

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BILLIE EILISH (@billieeilish)

בילי אייליש
בילי אייליש צילום מסך מדף האינסטגרם של אייליש