בכירי רשת קפה ביגה בראשם: יאיר מלכה, גלעד אלמוג ניר אדרי ורן בן דוד ארחו באירוע חגיגי את בכירי קבוצת קניוני עזריאלי, בניהם:  ארנון תורן – מנכ"ל קניוני עזריאלי ובכירים מעיריית מודיעין ובהם עמיעד טאוב, המשנה לראש העיר, לרגל פתיחת סניף דגל של ביגה מודיעין בקניון עזריאלי מודיעין. 

האירוע נערך בניחוח אירופאי שכלל חוויה קולינרית במסגרתו השף הראשי של הרשת: איתי שפיגל הגיש את המנות מהתפריט החדש שיושק רק בסוף חודש פברואר ברחבי הארץ. שכלל גם הסבר וטעימות.

ביגה מודיעין
מימין רינה טל, ארנון תורן, יורם פיק, צביקה רוזנטל, יאיר מלכה וגלעד אלמוג. צילום: אסף לב

בעוד 3 חודשים ביגה פותחת מפעלים לייצור פסטות, רטבים ותיבול

כמו כן האירוע כלל  מינגלינג והסבר של שף הרשת על התפריט וההשראה למנות החדשות. יאיר מלכה   פתח את האירוע ואמר: "מאחל בהצלחה  לזכייני הסניף החדש: יוסי ,נאור ואדיר לוי, ויציעו חוויה אירופאית בלב מודיעין. השקענו רבות בנראות הסניף ובימים אלו אנו מחפשים מיקומים אסטרטגים נוספים לפתיחת סניפי ביגה נוספים, הצפויים להיפתח במהלך שנת 2020."

הושקעו בסניף 2.5 מיליון שקלים

צביקה רוזנטל, חתם את האירוע ואמר: "מדובר באחד מבתי הקפה היפים בישראל, הוא  מעוצב כבולנז'רי- פטיסרי נוסח פריזאי-שיק, לדבריו: "כניסתה של רשת BIGA לתמהיל החנויות מחזק את מעמדו של הקניון המציע גיוון בתחום הקולינריה".

מימין יאיר מלכה עמיעד טאוב וצביקה רוזנטל. צילום: אסף לב

עוד הגיעו לחגוג ולטעום: עמיעד טאובמשנה לראש עיריית מודיעין, צביקה רוזנטל – מנכ"ל קניון עזריאלי מודיעין,   סם ניזרי– מנכ"ל אלדו, רינה טל – מנכ"לית קניון איילון, יורם פיק – מנכ"ל קניון עזריאלי ירושלים, עדי קרום – מנכ"לית עזריאלי ראשונים, יגאל אורן – מנכ"ל עזריאלי רמלה, נועם מלניק – מנכל עזריאלי הוד השרון ועוד.

* הסניף כשר *

בסניף קיים אזור ישיבה בחוץ, אינטרנט אלחוטי, אזור עישון, חניה ואפשרות להזמין T.A.
השירותים והחנייה בסניף נגישים.
סניף ישנה גם אופציה לקיים אירועים פרטיים במקום.

כתובת: קניון עזריאלי מודיעין , לב העיר 2, מודיעין מכבים רעות

שעות פתיחה:
א'-ה' 23:30 – 8:00
ו' 15:00 – 8:00
מוצ"ש- שעה לאחר צאת השבת ועד 23:30