יעקב בוזגלו ראש משפחת "הבוזגלוס" תוקף את משפחת רפאלי לקראת עליית העונה של "הרפאליס":"הייתי רוצה לראות משפחה שיוקר המחייה באמת ובתמים מזיז לה".

בוזגלו נגד רפאלי- עכשיו על המסך.

הקרדשיאנס בגרסה הישראלית. עם עליית תכנית הריאליטי החדשה של משפחת רפאלי יוצא מייסד התכנית המתחרה "הבוזגלוס" יעקב בוזגלו בהתקפה חזיתית על משפחת רפאלי על רקע ראיון שהעניקו בני המשפחה ובו התייחסו ליוקר המחיה בישראל.

בפוסט בעמוד הפייסבוק שלו כותב בוזגלו:" ראיון כל כך ביזארי ? נשאלת המלכה אם יוקר המחיה מפריע לה , ענתה בכנות שלא , ובתה מצחקקת כאילו סיפרו בדיחה..יוקר המחייה לא מורגש אצלם, לא בעבר לא היום ולא בעתיד , השחצנות כל כך הפריעה לי שכמעט אמרתי גם אני אם הייתי מעלים הכנסות במליוני שקלים, זה לא היה מזיז לי".

ציפי רפאלי משווקת שהייה בכלא

בוזגלו הוסיף ותקף:"יושבת שם אישה, המלכה האם אם תרצו ומנצלת את הבמה הציבורית שניתנה לה בכדי לשווק, לא פחות, שהייה בכלא ! פסק זמן מהחיים, בלי עבודה, סלולר, נכדים, רק ספרים ואוכל שמכינים לך היא אומרת…

שום מילת חרטה על מעשייה, אף לא מעט בושה על היותה עבריינית מורשעת, שום בקשת סליחה על שגזלה מהמדינה כלום".

"ניתן כמובן לטעון שזו רוח טובה לראות את החיים, לא לשקוע, ללא הלקאה עצמית, עם הומור וראייה בריאה , ניתן היה לטעון אלמלא המסר בחברה מתוקנת צריך להיות של קבלת אחריות ואלמלא זו החבילה שהולכת להיות משווקת לנו כ״משפחה הכל ישראלית״ החדשה על המרקע.אין משפחה מושלמת אבל לכל הפחות הייתי רוצה לראות משפחה שיוקר המחייה באמת ובתמים מזיז לה ולא מעורר גיחוך.״הרפאליס״ או ״המנותקים״- בקרוב על המסכים של ילדיכם".

הבוזגלוס


תכנית הדוקו ריאליטי "הבוזגלוס" עוקבת אחר בני משפחת בוזגלו ומשודרת ביס.בימים אלו משודרת העונה השישית של הסדרה וכוכביה הם אבי המשפחה, יעקב בוזגלו ורעייתו הציירת חני בוזגלו. חמשת הילדים אוהד בוזגלו שהשתתף בהישרדות סלבס האחרונה והתגרש מפאני בר מוחא, אסי בוזגלו זוכה העונה הקודמת של הישרדות VIP אשתו עדי וילדיהם, מאור בוזגלו כוכב הכדורגל ורעייתו הדוגמנית מירן והאח הצעיר אלמוג בוזגלו שחקן בני יהודה הנשוי לנטליה.
התכנית עלתה ב2017 וחגגה כבר 100 פרקים.

רפאליס

סדרת הדוקו ריאליטי  שתעלה ב-HOT נקראת "רפאליס" והיא עוקבת אחרי אחת מהמשפחות המפורסמות והמסקרנות במדינה שבראשן ציפי רפאלי דוגמנית העבר והאם שישבה לאחרונה בכלא והשתחררה בחודש מאי האחרון, בתה המפורסמת בר רפאלי האב רפי רפאלי והאחים און רפאלי ודור רפאלי.

יעקב בוזגלו
יעקב בוזגלו. צילום מסך

 

בר רפאלי נערכת לסדרה החדשה

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bar Refaeli (@barrefaeli)


הפוסט של יעקב בוזגלו