אתגר דולי פרטון. בפוסט משעשע באינסטגרם מציגה הזמרת האמריקאית דולי פרטון ארבע הופעות שלה לפי התאמתן לרשת החברתית, אהבנו!

https://www.instagram.com/p/B7l01DEF4HI/?utm_source=ig_web_copy_link

אתגר דולי פרטון כובש את הסלבס בעולם. בעשור האחרון קמו עשרות רשתות חברתיות. כל רשת חברתית משרתת צורך חברתי אחר. בפוסט פרטון חיברה ארבע תמונות מהקרירה הארוכה שלה ועל כל תמונה הרשת החברתית לה היא הכי מתאימה.

פרטון הוסיפה את המשפט:  "Get you a woman who can do it all" . מסכימים שזה בהחלט לא פשוט…

אלפי אנשים השתתפו ב"אתגר דולי פרטון" שסחף את כל הסלבס בישראל ואת כל הסלבס בעולם ופרסמו סדרה של 4 תמונות המתאימות לרשתות חברתיות שונות. הבולטים שבהם היו צבא ההגנה לישראל ובנימין נתניהו ראש הממשלה שהעלה תמונות כביכול מהפייסבוק הטוויטר והטלגרם וגם תמונת אינסטגרם עם רעייתו שרה נתניהו ועל הטינדר הוא ויתר.

בכחול לבן העלו תמונות של השר יעקב ליצמן, חיים כץ, נתניהו וביתן עם הכיתוב שוחד מרמה והפרת אמונים.

דולי פרטון ( Dolly Rebecca Parton-Dean היא זמרת קאנטרי בת 74 שנשואה באופן חריג לעולם הזוהר האמריקאי כבר משנת 1966 לאותו הבעל, קארל דין שמתרחק מאור הזרקורים. פרטון זכתה בתהילה כזמרת פופ וכשחקנית. כזמרת הוציאה בשנת 1977 לפני 43 שנים את אלבומה Here You Come Again, שנמכר ביותר ממיליון עותקים וכבש את מצעדי הקאנטרי והפופ. היא שיחקה בסרטה של ג'יין פונדה  "9 עד 5". ושיחקה כל כך טוב שאף הייתה מועמדת על משחקה בסרט לפרס גלובוס הזהב.

 

פרטון והכבשה דולי

ככוכבת פופ בעלת הופעה מינית וכבעלת חזה גדול היא הפכה לסמל סקס בשנות פעילותה ולאחת האומנוות הנערצות על הציבור הלה"טבי ברחבי העולם. בעקבות החזה הגדול שלה נקראה הכבשה הראשונה ששובטה מעטין של יונק "הכבשה דולי".פרטון מרבה לצחוק על עניין השדיים. בראיון היא סיפרה כי מידותיה הן 40-20-36 ובתכנית סטרדיי נייט לייב היא השתתפה בפארודיה על החזה בו כביכול הגיעו לארץ חוצונים בעלי חזה גדול ממנו שצחוק על השדיים שלה "בגודל מלון". היא אמנם סיפרה כי עשתה השתלת חזה אך סירבה להצעות להצטלם בעירום ואמרה בהומור כי תשקול זאת מחדש בגיל 100. בחדשות סלבס מחכים.

אתגר דולי פרטון
אתגר דולי פרטון צילום מסך מדף האינסטגרם של פרטון