לקראת השנה האזרחית החדשה העלתה היוטיוברית, אשלי וקסמן בקשי סרטון חדש בו היא מציגה טיפים מוגזמים לאיפור לקראת השנה החדשה. צפו ופרגנו בוקסמן בקשי בפעולה.

ערוץ היו טיוב של וקסמן בקשי אחת מהסלבס המובילות בישראל ומי שכובשת גם את מדורי הרכילות השונים, מונה למעלה ממאתיים אלף מנויים שצופים באופן שוטף בסרטונים של כוכבת הרשת שהפכה לאשת עסקים עם סרטונים מקצועיים בתחומי היופי, הביוטי הלייף סטייל והאופנה. וקסמן בקשי מחזיקה עם בן זוגה עידן בקשי ערוץ YouTube נוסף הנקרא "Behind the Bakshis" בו היא מציגה את השגרה בחייה כמה שאפשר לייחס שגרה לאשלי וקסמן בקשי.

אשלי וקסמן בקשי לא רק מתעדת את חיי היום יום קבל עם ורשת לא גם את לידות הבנות, ארייה וקסמן בקשי וליה וקסמן בקשי שהפכו עם לידתם לכוכבות רשת לאחר שאמם תיעדה את השעות לפני הלידה והעלתה סדרת סטרטונים של "בייבי בקשי" שהפכו לווירליים מהר מאוד.

ילדים זה שמחה בבית משפחת בקשי

ממש לפני חודש בנובמבר 2019 חגגו במשפחתה של  וקסמן בקשי  את לידת בנה, הרביעי במספר בבית החולים איכילוב בתל אביב.

המאפרת המצליחה אשלי וקסמן בקשי שידועה גם בחיקויה בארץ נהדרת כאשלי בקשי דקשי, ילדה בסוף השבוע את בנה הרביעי. לאשלי יש שתי בנות ובן בבית. זמן קצר לפני כן פרסמה בקשי וקסמן פרסמה כי אושפזה בשל וירוס מסוכן תוך כדי שהיא סובלת מצירי לידה.

אשלי בקשי וקסמן
בקשי וקסמן בסרטון מערוץ היו טיוב שלה. צילום מסך

לקראת השנה האזרחית החדשה העלתה כאמור כוכבת הרשת שנולדה בקנדה, שירתה בצה"ל כקצינה, התחתנה עם עידן בקשי, ילדה ארבעה ילדים והפכה למותג רשת מוביל סרטון חדש עם טיפים מוגזמים לאיפור לקראת היציאות של השנה החדשה.שווה צפיה.

אגב באינסטגרם שלה מפציצה אשלי בקשי וקסמן לא פחות מערוץ היו טיוב שלה עם כמות עוקבים שמתקשרת ל250,000. מוזמנים להצטרף.

 

View this post on Instagram

 

Wishing this photo was taken in Paris…

A post shared by Ashley Waxman Bakshi (@ashleywaxmanbakshi) on