המאפרת והיוטיוברית המצליחה, אשלי וקסמן בקשי ילדה את בנה, הרביעי במספר בסוף השבוע האחרון בבית החולים איכילוב

המאפרת המצליחה אשלי וקסמן בקשי שידועה גם בחיקויה בארץ נהדרת כאשלי בקשי דקשי, ילדה בסוף השבוע את בנה הרביעי. לאשלי יש שתי בנות ובן בבית.

לאחרונה פרסמה כי אושפזה בשל וירוס מסוכן תוך כדי שהיא סובלת מצירי לידה.בשעה טובה!

ערוץ היו טיוב של אשלי בקשי וקסמן בקשי אחת מהסלבס המובילות בישראל ומי שכובשת גם את אתרי הרכילות השונים, מונה כמה מאות אלפי מנויים שצופים באופן שוטף בסרטונים של כוכבת הרשת שהפכה לאשת עסקים עם סרטונים מקצועיים בתחומי היופי, הביוטי הלייף סטייל והאופנה.  וקסמן בקשי מחזיקה עם בן זוגה עידן בקשי ערוץ YouTube נוסף הנקרא “Behind the Bakshis” בו היא מציגה את השגרה בחייה כמה שאפשר לייחס שגרה לאשלי וקסמן בקשי.

וקסמן בקשי לא רק מתעדת כאמור את חיי היום יום קבל עם ורשת אלא מספקת לצופים הצצה אינטימית לחיים הפרטיים שלה כולל מבט מקרוב ללידות הבנות, ארייה וקסמן בקשי וליה וקסמן בקשי שהפכו עם לידתם לכוכבות רשת לאחר שאמם תיעדה את השעות לפני הלידה והעלתה סדרת סטרטונים של ”בייבי בקשי” שזכו לחשיפה מטורפת ברשת אז אם אי פעם רציתי לדעת איך נראים החיים של סלבס ישראלי מבפנים זה הזמן לעקוב אחרי הערוצים של בקשי.

בקשי בקרורונה

במהלך הקורונה העלתה בקשי סטורי שהרעיד את חדשו סלבס ואת הרשתכשהיא מתעמלת בחדר כושר ואינה שומרת לכאורה על נהלי משרד הבריאות ומסכנת את משפחתה ואת הציבור. מספר שעות לאחר מכן העלתה וקסמן בקשי פוסט מתנצל באינסטגרם בו היא מסבירה לגולשים שמדובר בחדר כושר פרטי של חבר ושהיא מקשיבה לכל ההנחיות בעיקר בגלל ארבעת ילדיה.

“העלתי את התמונה יותר מוקדם היום בסטורי וקיבלתי הפצצה של הודעות על זה שאני חסרת אחריות שהלכתי לחדר כושר. חשוב לי להבהיר: מכון הכושר הקבוע שלי כמובן סגור כמו כל מכוני הכושר במדינה. יש לי מזל שיש לי אפשרות להתאמן במקום פרטי שסגור לציבור. היום התאמנתי שם לבד לחלוטין. שוב, יש לי מזל גדול שיש לי חבר שעושה לי טובה שהוא נותן לי להתאמן כאן.

אשלי בקשי
אשלי בקשי וקסמן בסרטון מערוץ היו טיוב שלה. צילום מסך

 

https://www.instagram.com/p/B44mH4LnXuS/