אשלי וקסמן בקשי מתגוננת מול הגולשים בפוסט הסבר לתמונת לסטורי אימון בחדר כושר שפירסמה. גולשים רבים תקפו את וקסמן בקשי שהיא לא שומרת על נהלי משרד הבריאות ומסכנת את ארבעת ילדיה. 

סטורי של כוכבת הרשת, אשלי בקשי דורון, מתעמלת בחדר כושר הצליח להקפיץ את הגולשים שתקפו את וקסמן בקשי שאינה שומרת על נהלי משרד הבריאות ומסכנת את משפחתה ואת הציבור. מספר שעות לאחר מכן העלתה וקסמן בקשי פוסט מתנצל באינסטגרם בו היא מסבירה לגולשים שמדובר בחדר כושר פרטי של חבר ושהיא מקשיבה לכל ההנחיות בעיקר בגלל ארבעת ילדיה.

"העלתי את התמונה יותר מוקדם היום בסטורי וקיבלתי הפצצה של הודעות על זה שאני חסרת אחריות שהלכתי לחדר כושר. חשוב לי להבהיר: מכון הכושר הקבוע שלי כמובן סגור כמו כל מכוני הכושר במדינה. יש לי מזל שיש לי אפשרות להתאמן במקום פרטי שסגור לציבור. היום התאמנתי שם לבד לחלוטין. שוב, יש לי מזל גדול שיש לי חבר שעושה לי טובה שהוא נותן לי להתאמן כאן.

בקיצור, תודה על הדאגה אבל תאמינו לי… אני מקשיבה לכל ההנחיות של משרד הבריאות וממושמעת מאד כי יש לי 4 סיבות מאד טובות לא להכניס קורונה הבייתה. אם אין לכם את האפשרות כמוני, כמובן אפשר להמשיך לעשות כושר מהבית ואני שוקלת לעלות סרטון על מה אפשר לעשות בבית אם זה מעניין אתכם. תרשמו לי האם אתם מתאמנים בבית עכשיו ואם הייתם רוצים סרטון כזה".

 

View this post on Instagram

 

העלתי את התמונה יותר מוקדם היום בסטורי וקיבלתי הפצצה של הודעות על זה שאני חסרת אחריות שהלכתי לחדר כושר. חשוב לי להבהיר: מכון הכושר הקבוע שלי כמובן סגור כמו כל מכוני הכושר במדינה. יש לי מזל שיש לי אפשרות להתאמן במקום פרטי שסגור לציבור. היום התאמנתי שם לבד לחלוטין. שוב, יש לי מזל גדול שיש לי חבר שעושה לי טובה שהוא נותן לי להתאמן כאן. בקיצור, תודה על הדאגה אבל תאמינו לי… אני מקשיבה לכל ההנחיות של משרד הבריאות וממושמעת מאד כי יש לי 4 סיבות מאד טובות לא להכניס קורונה הבייתה. אם אין לכם את האפשרות כמוני, כמובן אפשר להמשיך לעשות כושר מהבית ואני שוקלת לעלות סרטון על מה אפשר לעשות בבית אם זה מעניין אתכם. תרשמו לי האם אתם מתאמנים בבית עכשיו ואם הייתם רוצים סרטון כזה.

A post shared by Ashley Waxman Bakshi (@ashleywaxmanbakshi) on

נראה כי וקסמן בקשי מחפשת תחום חדש לקריירת הסרטונים שלה- סרטוני האימון בבית הפופולרים במיוחד בימים אלה.

נמשיך לעקוב…