בסרטון הכי חושפני שלה מאז ומעולם מגלה כוהנת הביוטי אשלי בקשי וקסמן כי היא מתמודדת עם מחלת הסרטן לאחר שחזר לה גוש בגודל של כחמישה סנטימטרים בשד ומגלה כי סבלה מההתקפות של הגולשים לאחר שלא יכלה להניק בשל הניתוחים והשתלים בחזה. חדשות סלבס מאחלת רק בריאות.

 

"היי גייייז. אני כבר הרבה זמן מתלבטת איך ומתי לספר לכם… אז היום פשוט ישבתי וסיפרתי. יהיה בסדר בטוח אוהבת ♥ " עקבו אחרי גם באינסטגרם  אשלי בקשיi "חזרתי מיוגה ואני אוריד את זה פותחת אשלי בקשי וקסמן את הסרטון תוך שהיא מורידה מהראש מטפחת לא רלוונטית  ומסבירה למה היא לא מאופרת. בסרטון מרגש וחושפני שנמשך 19 דקות חושפת אשלי בקשי וקסמן את הסלבס הבולטות והמליחות ברשתות ובישראל את ההתמודדות עם החשש מהעובדה שהגוש שחזר לה והתגלה בשד הוא ממאיר.

אשלי בקשי
אשלי בקשי וקסמן. מצאו לי גוש בשד. צילום מסך מערוץ היו טיוב של אשלי

"תכננתתי ללכת בבוקר ליוגה לחזור ולצלם סרטון על מוצרי טיפוח. זהו הייתה התכנית להיום אבל ברקע קורים הרבה דברים ואני מתלבטת איך לספק לכם ומתי לספק לכם ואם זה בכלל נכון לשתף. והיה משהו בשיעור היום ביוגה שנכנסתי למן סוג של מדיטציה עמוקה והצלחתי להתנתק כשיצאתי משם הרגשתי שעכשיו אני צריכה ללכת להדליק את המצלמה ולספר לכם. חלק ממני אם ו חס וחלילה דברים לא טובים יקרו אז שיהיה תיעוד של זה שיישאר אחריי".

"זה לא הולך להיות פשוט בשבילי…. אני אתחיל מהסוף ואז אספר את הסיפור. הסוף זה שיש לי גוש מאוד גדול בשד וכנראה שאני הולכת לניתוח. כשהייתי בת 16 בפעם הראשונה הרגשתי גוש בשד והלכתי לרופאת משפחה עוד כשגרתי בקנדה עשו לי אולטראסאונד וראו שיהיה לי פיברואדנומה שזה דבר שיש להרבה נשים בשדיים. יש מקרים שבו הדברים האלה בתוך הגוף יכולים להשתנות ואז הם הופכים לסרטניים. בגיל 16 פחדתי מניתוחים וביופסיות וגם הרופאה אמרה פשוט להיות במעקב ולראות שזה לא משתנה ואל גדל. עליתי לארץ הגעתי לצבא ואני הרגשתי שהדבר הזה גדל וגדל וגדל עד שבגיל 25 הלכתי לכירורגים בארץ והם אמרו לי שחייבים להוציא את זה . הגידול היה 5 סנטימטר בגודל של כדור פינה פונג. בגיל 25 עוד לפני שפתחתי את ערו היו טיוב עברתי ניתוח להוצאת הגוש שישב לי מתחת לפיטמה בצד שמאל. הניתוח שילב בתוכו גם פלסטיקה היה חשש שהחזה יהיה אסימטרי עשיתי גם הכנסה של שתלים דו צדדית."

 

"בפעם הראשונה אני מספרת שבגיל 25 עשיתי שתלים של סיליקון".

 

"הרבה פעמים אנשים ממש נכנסו בי על זה שלא הינקתי את הילדים שלי. לא רציתי להיות מאלו שמצדיקים את עצמם ומעולם לא פתחתי את זה ולא התגוננתי אבל בגלל הניתוח לא יכלתי להניק.היה לי נורא קשה להתמודד עם ההתקפות על זה שלא הינקתי את הילדים שלי. במהלך ההריון עם סופיה התחלתי לשים לב שמשהו מוזר עם השתלים. אחרי שילדתי קבעתי תור למנתח הפלסטי והוא אמר שאחרי עשור וארבע הריונות צריך להחליף את השתלים מה שהתחיל מהתלבטות לגבי פלסטיקה הוא אמר שיש עוד גוש חשבתי שהכל בסדר וזה בטח לא מסוכן ואל נלחצתי ואחרי האולטרסאונד והטכנאית אמרה לי שהגוש בסביבות גודל של חמישה סנטימטרים".

"בתשובות הרשמיות היה כתוב שיש חשד גבוה לממצא ושאני צריכה לעשות ביופסיה וכנראה ניתוחים. כרגע אני לא יודעת איפה זה עומד אני רוצה לקדם מודעות לסרטן השד כי הפחד ממנו זה משהו שאני חיה איתו מגיל 16 וגילוי מוקדם מציל חיים. אני ממליצה לבדוק כל הזמן. מצד אחד אני מפחדת ומצד שני מאוד אופטימית כי הכל חייב להיות בסדר.אחת מהסיבות שאני עושה כל כך הרבה דברים בשנה האחרונה כדי לשמור על הבריאות שלי אני מאוד מאמינה שסרטן ומחלות כאלו קשורות לסטרס ושיניתי את התזונה שלי"

בסיום אמרה אשלי:"יש לי ימים כאלה וימים כאלו אני אוהבת אותכם לא רוצה להלחיץ אותכם. אתם תהיו שם לחזק אותי ולאהוב אותי וזהו יום טוב.