אריק משאלי. הזמר והשחקן הישראלי שכיכב בשנים האחרונות בתפקיד "מרסל אוחנה" בסדרה שנות ה-80 מאמין בתפילות. בימים אלו הוא נערך לפרוייקט מוזיקלי בינלאומי גדול המאחד אמנים וביניהם כיתריה, אבי טולדנו ואביבה אבידן בקריאה לתפילה שתבנה מציאות חדשה בעקבות הקורונה. כל הפרטים בכתבה של חדשות סלבס.

אריק משאלי בן ה45 כיכב לא מעט על המסך בקריירתה משחק הארוכה שלו החל מהסדרות 'החברה הטובים', 'זינזאנה" ועד לסדרה של שלום אסייג, שנות ה-80 שם כבש את הצופים בגילום הספר מרסל אוחנה. במקביל הקפיד משאלי על קריירה כיוצר וכזמר במסגרתה הקים להקה מרוקאית הנושאת את השם: "אוריינטל יריאח" כאשר משאלי עצמו משמש כסולן הלהקה.

פרוייקט תפילה בינלאומי

תקופת הקורונה גרמה למשאלי שמוכר כאמן מסורתי המחובר למסורת היהודית, לפתוח בפרוייקט מוזיקלי בינלאומי תחת השם "say a prayer". במסגרת הפרוייקט מתאחדים זמרים מוכרים לשירת תפילה בתקווה לייצר מציאות חדשה.

משאלי כתב לחדשות סלבס כי:"השיר החדש מבקר אותנו כבני אדם. גורם לנו לחשוב לעומק על כך שהכל נעצר.לנסות להבין מה הנגיף המסתורי מנסה להראות לנו.אנחנו אחראים לכל מה שקורה איתנו ולכן כשזה יסתיים. נהיה בני אדם טובים יותר.נבנה מציאות חדשה. מאוחדת בתפילה. ונאמר תודה.

כיתריה פאוץ' נושאת תפילה עם משאלי

אריק משאלי
אריק משאלי וכיתריה צילם מייק אדרי

משאלי ואבי טולדנו מקליטים

אריק משאלי ואבי טולדנו
אריק משאלי ואבי טולדנו צילום מייק אדרי

משאלי אביבה אבידן והחברים בהפקת הפרויקט

אריק משאלי ואביבה אבידן
אריק משאלי ואביבה אבידן צילום מיייק אדרי

 

מתוך צילומי הפרויקט תפילה

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ERICK MISHALLY (@erickmishally_official)

תפילה
הקדימון לתפילה באדיבות משאלי