אריאנה מדיקס חוזר לברודווי ל"Razzle Dazzle" שוב!

המנצח הסופי של סקנדובל לוהק לתפקיד רוקסי הארט לריצה של 10 שבועות בשיקגו שהסתיימה רק בחודש שעבר. עם אריאנה בראש, ההופעה נמכרה מימין ומשמאל ושברה שיאים. האנשים בטח רוצים יותר כי היא מחזירה את התפקיד לעוד כמה שבועות בסוף הקיץ הזה. למרבה המזל, היא תהיה חופשית מכיוון ש-Vanderpump Rules לוקחים הפסקה מצילומי הקיץ הרגילים שלהם.

אריאנה חוזרת לברודווי באוגוסט

אֲנָשִׁים חשף באופן בלעדי שאריאנה חוזרת ל-Great White Way כדי לאסוף בחזרה כ"נואף הרצחני" רוקסי הארט מיום חמישי, 1 באוגוסט ועד יום שלישי, 27 באוגוסט בתיאטרון אמבסדור בניו יורק.

זו תהיה הריצה השנייה שלה בתור רוקסי. הריצה הראשונה שלה הייתה הצלחה סולד-אאוט מינואר עד אפריל. התוכנית גם שברה שיאי קופות במשך ארבעה מתוך 10 השבועות הללו. ברור, מעריצי בראבו היוו חלק גדול מאלה שנוהרים אל הקהל.

שיקגו היא עמוד התווך בברודווי. המחזמר קנדר ואב, בכוריאוגרפיה במקור על ידי בוב פוסה, הוא המחזמר האמריקאי הוותיק ביותר של ברודווי.

אריאנה למדה תיאטרון מוזיקלי בקולג' ולאחר מכן עברה לניו יורק כתקווה בברודווי. כשהיא שם, היא למדה לברמן כדי לשלם את החשבונות. בסופו של דבר היא עברה ללוס אנג'לס והשתמשה בכישורי הזילוף שלה ב-SUR – שם פגשה את טום סנדובל והצטרפה לצוות ה-VPR.

במהלך שיחת עיתונאים לריצה הראשונה שלה, אריאנה דנה בחלומה שלה להפוך למציאות. "זה ממש הכל בשבילי. זה כל מה שאי פעם רציתי. ולהיות כאן עכשיו, עם הרגע הזה במעגל מלא… אני מרגיש כל כך אסיר תודה."

כל הכבוד לאריאנה, שגם תהיה מוזמנת ועסוקה בפתיחת משהו אודותיה החודש ובאירוח את Love Island USA הקיץ.

האם מישהו בדק כדי לוודא ששאנה שי בסדר עם החדשות האחרונות האלה?

חוקי Vanderpump נמשכים בימי שלישי בשעה 8/7c. על בראבו.

ספר לנו – האם אתה מופתע שהריצה הראשונה של אריאנה בשיקגו הלך כל כך טוב שהיא חוזרת? האם הייתם הולכים לראות את המופע?