אריאנה מדיקס רוצה את טום סנדובל מפוטר בתור 'חוקי Vanderpump' עונה 11 מסתיימת!

של טום סנדובל נראה כי סיכויי הגאולה פחתו, במיוחד ב של אריאנה מדיקס עיניים.

טיזר עבור חוקי Vanderpump איחוד עונה 11, ששוחרר על ידי בראבו ב-6 במאי, רמז על רגשות עזים ועימותים. מנחה אנדי כהן חשף כי צוות השחקנים יצפה ברגעים האחרונים של העונה יחד כדי ללכוד את "תגובותיהם בזמן אמת", למה שתואר כגילוי פצצה.

ליסה ונדרפומפ

במהלך הצפייה, לאלה קנט ו סנדובל להגיב אחרת, עם לאלה נראה מבולבל ו סנדובל מנענע בראשו בעליל. אריאנה, לעומת זאת, נראית משמיעה בשקט, "מה ה-f-", ובהמשך פורצת בבכי כשנשאלת על תגובתה. "זה מאוד פוגע ברגשות שלי", היא מביעה. "זה באמת קורה."

לאלה קנט

לאחר מכן הטיזר עובר לסצנה שבה סנדובל מתחנן אריאנה, בת זוגו לשעבר מזה תשע שנים. "אתה מכיר אותי מספיק טוב כדי לדעת שזה לא משחק", הוא מתעקש. אריאנה מגיבה בקור, "אני לא", מה שמוביל את סנדובל להתרגש, דמעה זולגת על לחיו, כשהוא אומר, "הכרת אותי, אריאנה."

"אני רק רוצה אותך הרחק ממני. אני רק רוצה שתלך" אריאנה מגיבה בעיניים עצומות.

אריאנה מדיקס

הטריילר מציע שהמתחים נשארים גבוהים כשהצוות מתכונן להתעמת זה עם זה במפגש המחודש. סנדובל רומז לעכב מידע ששמע, מה שמעורר תגובה חזקה ממנו ג'יימס קנדי שאומר לו "שתוק את הפה".

טום סנדובל

סנדובל נראה גם שהוא חייב התנצלות לאחרים, כולל שיאנה שי, שאומר לו, "היית צריך לצאת מהדלת של המלך". כשסנדובל מנסה להסביר, סקאנה קוטעת, "אין 'אבל', טום. המשפט הזה נגמר".

טום סנדובל

בתוך הדרמה, אריאנה מוצאת נחמה בקייטי מלוני, שמציעה לה חיבוק מנחם.

"לפעמים, זה בסדר להתרחק," מסכמת ליסה ונדרפומפ בסתירה.

קייטי מלוני

בתוך זה, של טום סנדובל חברה ביטלה את המעקב אחריו.

לאחר מערכת היחסים שלו עם אריאנה, טום התחילה לצאת עם דוגמנית בשם ויקטוריה לי רובינסון, שצעירה ממנו. היחסים ביניהם נראו אינטנסיביים, כאשר טום התייחס אליה כ"ההתמכרות שלו". עם זאת, מאז ויקטוריה הפסיקה לעקוב אחרי טום ברשתות החברתיות, למרות שהיא עדיין עוקבת אחר הלהקה שלו ואחרי חברו הטוב, טום שוורץ.

טום סנדובל

בילי לי גם הפסיק לעקוב אחרי טום וויקטוריה, אבל טום ממשיך לעקוב אחרי בילי. מצד שני, ג'קס עדיין עוקב אחרי טום וויקטוריה, אבל הוא לא עוקב בילי.