אריאנה מדיקס התייחסה של טום סנדובל הערות חירשות על ג'ורג' פלויד, בעוד שבראבו עדיין לא אמר דבר. ב-20 בפברואר ירד ראיון שנוי במחלוקת עם טום.

בתכונה, הכוכב של Vanderpump Rules השווה את הסערה התקשורתית סביב סקנדובל לזו של הרצח של ג'ורג' פלויד. ההערה שלו סובבה ראשים והרימה גבות. מאוחר יותר הוא התנצל באחת ההתנצלויות הפחות מהותיות שפורסמו אי פעם ברשתות החברתיות.

בזה אחר זה, כוכבים, מפורסמים ופרשנים ב-Bravoverse יצאו מעבודת העץ כדי לבקר את הנרקיסיסט האהוב על כולם. עכשיו, אריאנה שמה את הכובע שלה בזירה.

אריאנה מציעה שבראבו מנסה "לכסות" על טום

בראיון ל"לוס אנג'לס טיימס", כשנשאלה על הערותיו של טום ל-NYT, אמרה אריאנה, "פשוט נדהמתי מאיך שמישהו יכול להגיד משהו כל כך נורא". המאמר פירט עוד כיצד בראבו ניסה להרחיק את הכתב מטום לאחר הערותיו. אריאנה הודתה שהיא מרגישה מוטרדת מהעובדה הזו.

"זה היה מעניין כמה בראבו ניסה לחפות עליו". איימי קאופמן מה-LA Times הציעה שזה כנראה נוהג סטנדרטי עבור חברה כמו בראבו. אריאנה לא הסכימה, ושאלה, "האם הם עושים את זה עכשיו איתי ואתה?" קאופמן אישר שאיש לא עקב אחר שיחותיה עם אריאנה, לא באופן אישי ולא באמצעות הודעת טקסט.

קאופמן דן גם באפשרות ש-VPR עשוי להגיע לקיצו, לפחות בתודעת הצופים. על כך הגיבה אריאנה, "אני תמיד מרגישה שהתוכנית משגשגת כשהיא הכי אותנטית, ואם זה מרגיש כאילו הסיפורים של כולם סופרו, אני בהחלט לא חושבת שזה יהיה חכם פשוט לנסות לתופף דברים עד המשך כך."

עם זאת, אריאנה לא חזתה את חייה לאחר חוקי המשאבה. "הדרך היחידה שאוכל אי פעם לראות את עצמי מתרחקת מהתוכנית היא אם הייתה לי עבודה אחרת".

Vanderpump Rules עונה 11 ממשיכה בימי שלישי ב-8/7c ב-Bravo.

ספר לנו – אתה חושב שלאריאנה יש נקודה לגבי בראבו וטום? האם אתה חושב שהיא יכולה לעזוב את VPR?