אריאנה מדיקס דנה במפגש מחוץ למצלמה עם טום סנדובל ומתייחסת לביקורת

אריאנה מדיקס שיתף לאחרונה תובנות לגבי רגע מחוץ למצלמה עם טום סנדובהאני בעקבות הצילומים של חוקי Vanderpump סיום עונה 11, ששודרה ביום שלישי. משקפת את החלטתה שלא לאפשר נרטיב גאולה עבור סנדובל41, במהלך האינטראקציה שלהם, אריאנה, 38, התמודד עם האשמות מצדו שהוא "עקשן". נושא זה נדון עוד בפרק ה-7 במאי של ה- חוקי Vanderpump: After Show.

"יש רק אדם אחד שירוויח מכל דבר שיכול היה לקרות באותו רגע וזה הוא",

אריאנה העירה, והגיבה לביקורת על החלטתה להתרחק ממנה סנדובל. היא הביעה את התפכחותה של סנדובל התנהגות לקראת הגמר, תוך ציון,

"מכיוון שזה כנראה הרגעים האחרונים של הצילומים לעונה 11 ולא היה אזכור אחד לשום דבר כל הקיץ שנשמע בשום מקום קרוב למה שהוא חרטה או טוב לב או כל דבר שהגיע לכיווני ממנו, הוא יודע שזהו ברגע האחרון הוא יצטרך לגאול את עצמו עם הקהל. והוא בוכה ואני נראה כמו אבץ', אני לא כאן כדי להקל על זה."

אריאנה מדיקס

אריאנה תיאר גם מפגש עם סנדובל בביתם המשותף בעבר:

"זה נדיר שאנחנו בכלל מצטלבים שבילים בבית, אבל באותה נקודת זמן הוא היה כאילו שכב על הספה במקום שהטלוויזיה נמצאת ליד המטבח, ואני הייתי במטבח. וככל הנראה, הוא לא היה צריך להגיד שום דבר רע כי הוא יכול היה ממש אז, או שהוא יכול היה לכתוב מכתב ולהשאיר אותו על הדלפק", ציינה.

"ברור שהוא יודע איך לשלוח לי מכתבי כוונות שטותיים באימייל". אריאנה המשיך, "יש כל כך הרבה דרכים שונות לנסות ולהגיד משהו דומה, כל כך חשוב שייאמר. אבל לא, מבחינתו, זה היה צריך להיאמר במצלמה כי זה צריך להיות ברוח הזמן או במצפון הקולקטיבי של אנשים שצופים בתוכנית. זה בעצם לא היה קשור אליי".

אריאנה מדיקס

בינתיים, סנדובל הכיר בקושי במצבם: "היא די עקשנית," אמר. "בשלב זה, אני רוצה לדבר איתה, אולי (ב) המפגש המחודש."

טום סנדובל

במהלך אותו "אחרי ההופעה" שיאנה שי דנה במערכת היחסים המתפתחת שלה עם סנדובל:

"זה היה מקל עלי אם (אריאנה) היה כמו, 'אני מבין שאתה צריך לעשות את זה בשבילך. אתה ואני טובים', שקיבלתי ממנה בסן פרנסיסקו אבל זה היה קיץ שלם להגיע לשיחה הזו", היא שיתפה. "הייתי צריך את זה ממנה כי רציתי שהיא תדע, עד כמה שאני שם את ההיבט הזה של מה שהוא עשה כאן בקופסה ומנסה להבין את הדרך הזו, אני לא סולח לו על זה ואני עדיין יש לך את הגב והוא ואני לעולם לא נהיה מה שהיינו קודם. אני רק צריך להתגבר על הפגיעה שהוא גרם לי עם זה בצד, כי ממש ירדתי לישון, ירדתי במשקל, לא הייתי עצמי".

שיאנה שי

אריאנה הבהירה שהיא תומכת של שיאנה אוטונומיה.

"מעולם לא אמרתי לה מה לעשות, החזקתי לה מקום כדי להרגיש את הדברים האלה אבל אני גם לא האדם שאתה צריך להיות, כאילו, אני לא היומן שלך," היא טענה.

לאלה קנט

לאלה קנט השערות לגבי הדינמיקה ביניהם שיאנה ו אריאנה:

"אני חושבת שכשזה מגיע לזה, זה שהיא ממש לחוצה ממה שאנשים יגידו אם היא תלך נגד אריאנה", הסבירה.

לאלה קנט

ה חוקי Vanderpump מפגש עונה 11 יוקרן בבכורה ביום שלישי הבא, 14 במאי, ב-8/7 ביום בראבו.