ארוסת '90 יום' אנג'לה דים רוצה להתגרש לאחר שהטילה אימה על מייקל אילסנמי ואילצה אותו להסתתר!

ארוס בן 90 יום כוכב אנג'לה דים ציינה שאולי היא שוקלת להתגרש מבעלה, מייקל אילסנמילאחר שנעלם ב-23 בפברואר ונראה שהוא מתחמק ממנה.

ארוס 90 יום: באושר ועושר?

בסשן חי של YouTube ב-26 בפברואר, אנג'לה הביעה את ההרס שלה של מייקל פעולות, וקובעות, "בכנות, אני כואב שהוא עשה את זה, ואני אוהב אותו, אבל אני לא יכול לקחת אותו בחזרה כי מה שהוא עשה כאן מוכיח שהוא לא נותן אפ-ק." הגילוי הזה הגיע לאחר שהמשטרה הודיעה לה על כך מיכאלבן 35, אותר בטוח, אך הוא הביע "פחד לחייו" ולא ייחל אנג'לה58, כדי לדעת את מקום הימצאו.

ארוס 90 יום: באושר ועושר?

אנג'לה עוד ציינה כי יש לה "שלושה עורכי דין" והציעה לה בכוונתה לפתוח בהליכי גירושין נגד מיכאל. היא פנתה בצורה פרובוקטיבית של מייקל תומכים, ואמרו, "ניגריים, אנשים שתמכו בו, תביאו לו עורך דין טוב כי שלי הוא 10,000 דולר לשעה", מה שמצביע על נכונותה למאבק משפטי שעלול להיות שנוי במחלוקת.

ארוס ל-90 יום: באושר ועושר?

בסרטון קודם בשידור חי של YouTube, אנג'לה שיתף את זה מיכאלשהגיע לארה"ב בדצמבר 2023 כדי להיות איתו אנג'להנעדר מאז 23 בפברואר, וכי הם עירבו את המשטרה בעניין.

"מיכאל השאירו הכל כאן. אני יודע שיש אנשים שבטח חושבים, 'אוי, אולי הוא פשוט עזב'. אבל כאילו, שום דבר, לא שום תעודת זהות, שום דבר להראות את השם שלו, בלי בגדים, לא מברשת שיניים. אפס נקודה אפס אפס. בלי ארנק, כלום. בגדים על הגב זה מה שהוא יצא איתו ביום שישי". אנג'לה שיתף – וציין שהוא נעלם של אנג'לה בית בג'ורג'יה עם רק "40 דולר עליו".

"אם הוא עזב לבד, הוא היה צריך להתקשר אליי" אנג'לה נמשך. "לכולם בעיר הזאת, אני אגיד לך, הם אומרים, 'אנג'לה, הוא המלך המחורבן יצא כי אין לו סיבה להישאר כאן.' אני לא רוצה להאמין לזה. אבל זה נראה כאילו הוא תכנן את זה כל הזמן של המלך".

מייקל אילסנמי

כתוצאה מכך, אנג'לה השתתף בסשן וידאו חי נוסף כדי להכריז על כך מיכאל היה בטוח. עם זאת, הם חשפו כי עדיין אין להם מידע על מקום הימצאו.

כפי שדווח, מיכאל הגיע למשטרה בעצמו מטלפון מבער לא ידוע, שהכיל תמונות של הדרכון שלו שהשאיר אחריו. המשטרה הצליחה לאשר את זהותו באמצעות תמונות אלו.

אנג'לה דים

אנג'לה הביעה שהיא פגועה מאוד של מייקל פעולות, תוך ציון, "המלך מטורף כמו לעזאזל". מיכאל המריא בלי לספר לה והשאיר אותה לדאוג שהוא "נפגע".

אנג'לה דים

אנג'לה הביע תסכול עמוק וחשדנות לגבי של מייקל מניעים, הטילו ספק במעשיו והציעו שהשתתפותו ב"ארוס 90 יום" ויחסיו איתה עשויים היו להיות אסטרטגיה להקלה על מעברו לארה"ב. היא הדגישה את משך מערכת היחסים ביניהם כדי להדגיש את תחושת הבגידה שלה, ואמרה, " פחדת לחיי המלך המשפחתי שלך? אז למה באת לכאן? היית איתי שבע שנים של המלך".

"הוא שולל את כל העולם הארור, בנאדם," אנג'לה המשיכה כשהיא פרצה בבכי. הבת שלה, סקוטי דים, אמר לה, "לא הוא לא. הוא שולל אותך, אמא. אנחנו האמיתיים יודעים. הוא שולל אותך."

אנג'לה דים

אנג'לה ו של מייקל מסע, שהחל במדיה החברתית בשנת 2018 והתקדם ל- ארוס 90 יום: לפני 90 הימים עונה 2, אכן הייתה סוערת. מערכת היחסים שלהם, שסומנה על ידי הקשר הוירטואלי הראשוני שלה, הובילה בסופו של דבר לנישואים בניגריה בשנת 2020. למרות מחויבותם, בני הזוג התמודדו עם אתגרים משמעותיים, במיוחד תקופת הפרידה הממושכת בזמן שהם ניהלו את התהליך המורכב והארוך של השגת של מייקל אשרת כניסה לארצות הברית. שלב זה למרחקים ארוכים של נישואיהם הוסיף עומס, והדגיש את הקשיים שעומדים בפני זוגות בינלאומיים לעתים קרובות כאשר מכשולים משפטיים וביורוקרטיים מעכבים את איחודם מחדש.

ארוס 90 יום: באושר ועושר?

בני הזוג נפרדו לזמן קצר בשנת 2023 לאחר שזה נחשף בפרק בדצמבר 2022 של ארוס ל-90 יום: באושר ועושר? זֶה מיכאל בגד באנג'לה. עם זאת, הם השלימו והחליטו לעבוד על מערכת היחסים שלהם יום 90: המפלט האחרון באוגוסט 2023. אמנם אנג'לה הוצג מיכאל עם מסמכי גירושים בתוכנית, היא החליטה בסופו של דבר להתחייב מחדש למערכת היחסים שלהם במהלך הגמר באוקטובר 2023.