'ארוסה ל-90 יום' ניקול שרביני פותחת על מעצרו של מחמוד בגין אלימות במשפחה

ארוס בן 90 יום כוכב ניקול שרבינישברה את שתיקתה שמונה ימים לאחר תקרית ביתית עם בעלה, מחמוד אל שרביניהוביל למעצרו ואישום בגין אלימות במשפחה.

'90 יום ארוסה' ניקול שרביני

ניקול נתנה הנהון לסכסוך ביום חמישי, ושיתפה פוסט שקטע מתוך חשבון האינסטגרם של תנועת מוסאווה בסטורי שלה באינסטגרם. הפוסט התייחס ל-Policy Brief 8, קמפיין שמטרתו "להפסיק את האלימות נגד נשים במשפחות מוסלמיות".

'90 יום ארוסה' ניקול שרביני

הגרפיקה, שפורסמה במקור בנובמבר, נכתבה בכיתוב – "אלימות נגד נשים היא תופעה עולמית שחוצה את כל התרבויות, הדתות, המדינות וההקשרים. יותר מאחת מכל שלוש נשים חוות אלימות פיזית או מינית בשלב מסוים בחייהן".

ההצהרה הוסיפה – "אלימות נגד נשים נובעת מרעיונות פטריארכליים, חוסר איזון כוח ואפליה מגדרית ומגדרית".

'90 יום ארוסה' ניקול שרביני

הארגון הדגיש כי המדיניות "מעמיקה יותר לגבי ההגדרה של אלימות נגד נשים והתקדמות הרפורמה בחוק שנעשתה ברחבי העולם".

ניקול לא הוסיף הערות נוספות או פרטים הקשריים לפוסט המקורי.

מחמוד נעצר ב-20 בפברואר בלוס אנג'לס. יליד מצרים אמור להופיע בבית המשפט באמצע מרץ, לפי In Touch.

'90 יום ארוסה' ניקול שרביני

ניקול ו של מחמוד הסיפור הוצג במהלך עונה 4 של "ארוס 90 יום: הדרך אחרת." ניקול פגשה את בעלה לעתיד כשדפדפה בחנות בדים, בה עבד באותה תקופה, במהלך טיול במצרים. בני הזוג התחתנו בשני טקסים לאחר מכן ניקול חזר למצרים. לאחר מכן היא נאבקה להסתגל לחיים במצרים והודיעה לבעלה שהיא רוצה לחזור לארצות הברית, רק חודשיים לאחר מכן.

'90 יום ארוסה' ניקול שרביני

ניקול חזר ללוס אנג'לס ושאל מחמוד לגירושים אחד עשר חודשים לאחר נישואיהם של בני הזוג. מאוחר יותר היא שינתה את דעתה וחזרה למצרים כדי לנסות לפתור את בעיות הזוגיות שלהם.

מחמוד מאוחר יותר הסכים לחזור לקליפורניה עם כלתו האמריקאית, מסע שיתועד במחזור הקרוב של "ארוס 90 יום: באושר ועושר".

ה ארוס בן 90 יום סדרת ספין-אוף חוזרת ל-TLC ב-17 במרץ.

'90 יום ארוסה' ניקול שרביני

הרשת הקניטה את הסיפור בהודעה רשמית לעיתונות שבה נכתב – "אחרי ארבע שנים במצריםניקול חזרה ללוס אנג'לס בתקווה שהיא ו מחמוד יכולים לעשות חיים משותפים באמריקה. כפי ש ניקול מגלה את עצמה מחדש בלוס אנג'לס, איך יהיה מחמוד להתמודד עם ההבדלים התרבותיים העצומים שהוא עומד להתמודד איתו? האם הם יצליחו למצוא בסיס משותף או שההבדלים ביניהם יותר מדי מכדי להתגבר עליהם?"

'90 יום ארוסה' ניקול שרביני

ניקול ו מחמוד חגגו את יום הנישואים החמישי שלהם ב-31 בינואר, רק שבועות לפני כן של מחמוד מַעְצָר.

"יום הולדת 5 שמח לאהבת חיי! מילים לא יכולות להביע כמה אני אסיר תודה על כך שאתה לצידי", כתב אז באינסטגרם. "את מביאה שמחה, אהבה וצחוק לימי, ואני מוקיר כל רגע שאנחנו מבלים ביחד. תודה שהיית הסלע שלי, איש סודי והחבר הכי טוב שלי. הנה עוד שנים רבות של אהבה ואושר ביחד. אני אוהב אותך בלי סוף, אשתי היפה."