לירון ויצמן IN בר רפאלי OUT. לאחר שלוש עונות בהן הנחתה בר רפאלי את תכנית המוסיקה. אקס פקטור ישראל תיכנס לנעליה לירון ויצמן מנחת "האח הגדול" ו"אהבה חדשה". גם שולחן השופטים מתחדש עם מירי מסיקה, נטע ברזילי, מרגול, אביב גפן וסיימון קאוול.

לירון ויצמן כבשה גם את אקס פקטור ישראל

 

אחרי שעזבה את גיא פינס ופתחה בקריירת הנחייה. לירון ויצמן כובשת עוד פסגה. המנחה המוכשרת נבחרה להנחות את "אקס פקטור ישראל".השנה הכריז תאגיד השידור כי הזוכה בתכנית ייצג את ישראל באירוויזיון 2022 ויחליף את עדן אלנה שזכתה בכוכב הבא.

לצידה של י=ויצמן מתחלף גם שולחן השופטים. לאחר עזיבתם של משה פרץ עברי לידר ושירי מימון נודע עי בשולחן צפויים לריב: מירי מסיקה, נטע ברזילי, מרגול שהנחתה בעבר את הכוכב הבא, רן דנקר ואביב גפן. עם זאת הכוכב האמיתי הוא מייסד הז'אנר סיימון קאוול, מפיק הטלוויזיה הבריטי הסרקסטי.

עונה רביעית לאקס פקטור ישראל 

אחרי שהתכנית נפתחה בשנת 2013 בזכייה של רוז פוסטנאס הפיליפינית ורמי פורטיס בשולחן השופטים. בעונה השנייה זכה דניאל יפה. בשלישית עדן אלנה שייצגה אותנו גם באירוויזיון וסאבלימינל החליף את פורטיס. את כל שלושת העונות הנחתה הדוגמנית בר רפאלי.

מי את לירון ויצמן?

לירון ויצמן בת ה37 (ילידת אפריל 1984) החלה את דרכה בלהקה התל אביבית השכנים של ציץ'. היא החלה את דרכה בתקשורת כעיתונאית ספורט עד לפריצה בתכנית הבידור של גיא פינס. לאחר כעשור פ]רשה והחלה להנחות  לצד גיא זוארץ את האח הגדול וגם נבחרה להנחות את "אהבה חדשה" ולצד זאת החלה להגיש תכנית רדיו עם נלי תגר.

מאהבה חדשה לאקס פקטור ישראל

לירון וויצמן
לירון וויצמן והבנות ב"אהבה חדשה" צילום : נוי דקל ואוהד רומנו

 

סיימון קאוול בדרך לישראל

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Simon Cowell (@simoncowell)