הם לא בארץ כבר שנה וחצי אבל  מעבר לים יש בשורות מרגשות: הדוגמנית אסתי גינזבורג ובעלה עדי קייזמן מצפים בפעם השלישית!

לאסתי גינזבורג יש כבר שני ילדים משותפים עם קייזמן, רפאל בן ה-6 ומיכאל בן ה-4.

עכשיו הזוג מצפים לילד שלישי ועם גילוי ההריון הגיעה גם דרמה חדשה. השניים עזבו אחרי הרבה דרמות סביב העסקים של איש העסקים עדי קייזמן, ועשו רילוקיישן ללוס אנג'לס. בשורה משמחת בהחלט, אבל גם עליה יש מי שמצא לנכון להעביר ביקורת על הדוגמנית ההריונית.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Esti Ginzburg Keizman (@esti_ginzburg_)

איש יחסי הציבור , מהמפורסמים ביותר בישראל הקטנה, רני רהב. רהב ניצל את במת האינסטגרם כדי להשתלח בהתנהלות של הדוגמנית ובעלה. "אדם שחייב כסף אמור לחיות בצנעה." אמר רהב בחלק מדבריו אשר מיד נביא במלואם. רק נזכיר, כי רני רהב ואשתו הילה היו ביחסים מאוד קרובים עם אסתי ועדי והיו מבלים לא מעט חופשות וזמן ביחד. אז זהו, כבר אין חברות שם. רהב העלה תמונה של אסתי ההריונית בסטורי, וכתב: "כשאנשים חייבים כל כך רבה כסף לאנשים אחרים הם לא מרחיבים את המשפחה לפני שמחזירים את החובות! אני במקומך לא היית יוצא מהבית עד שלא הייתי מחזיר את הכל, עד הגרוש האחרון! מזל טוב!

גינזבורג הגיבה עם פוסט משלה שעוסק בקארמה.

רהב לא נשאר חייב והגיב גם על זה: " גברת גינזבורג היקרה, את מדברת על קארמה אז בואי ואלמד אותך דבר או שניים על קארמה.

1.את האחרונה שיכולה לדבר על קארמה.

2. את שותפה מלאה למעללי בעלך ( זה שאינך חתומה על כלום אינו מנקה אותך מאחריות כי את 50 % ממנו וככזו כל חשבונות הבנק שלכם בארה"ב הם על שמך כאזרחית אמריקרית), ואינך יכולה להסתתר מאחורי הסינר ולההגיד שלא ידעת.

3. את ולא אחרת ידעת את הכל כולל הכל!

4. עשרות אנשים מסתובבים ללא דירה ואיבדו את חסכונותיהם.

5. הרבה אנשים נשארו בהלם מכך שלא דאגתם שהכסף יחזור למי שדאג לכם מכל הלב!

6. לא נכנסים לחנות של שאנל, ולא עושים חגיגות, לא גרים בוילה יקרה עם מטפלת ועוזרת, נוסעים בג'יפ ריינג' רובר ופורשה יוקרתית. לא חיים על חשבון אחרים כל עוד חייבים כסף להמון גורמים.

7. כשתוציאי לפועל את סעיפים 1-6 הקארמה שלך תהיה טובה.

8. אסתי, די לסיסמאות! את ובעלך צריכים להחזיר את כל חובותיכם ולתת דין וחשבון לכל מי שנשאר פעור פה ויפה שעה אחת קודם.

9. לכל יפי הנפש שהעירו לי שלא מתעסקים עם הריונות, אנא תצללו לכל הפרשה ותבינו שהגברת חיה בלה לה לנד, בסופר לנד ובדיסני לנד ביחד, ולכן אין מניע מלעסוק גם בהריונה, וזאת לאחר ששיתפה את הציבור בנושא. אדם שחייב כסף אמור לחיות בצנעה ולא לנקר עיניים, ולעבוד יום יום שעה שעה כדי להחזיר את חובותיו.

10. לכל יפי הנפש שהיה להם מה לומר..אז באם זה היה קורה לכם, שהיו גונבים מכם, אין לי ספק שלא הייתם שותקים. כל מילה מיותרת, תקראו את הכתבות שפורסמו בנושא.

ובכן, מעניין איך הקרב הזה ייגמר.

מוציאה את העיניים? גינזבורג על החוף

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Esti Ginzburg Keizman (@esti_ginzburg_)

אסתי גינזבורג בבגד ים
אסתי גינזבורג צילום מסך מתוך אינסטגרם