אסלי אנבר הדוגמנית הזמרת וכוכבת הטלנובלה המוכרת לכם מהסדרה הטורקית – הכלה מאיסטנבול שם שיחקה את סורייה,  יוצאת לדרך חדשה בסדרה "הבחירה" העוסקת בסיפורה של משפחה שהבן הצעיר שלה התגלה עם גידול במוח. ישראל סלבס עם הפרטים.
אסלי אנבר הפכה מזמן לכוכבת ענקית בטורקיה וישראל לצד הופעות דוגמנות וגם קריירת זמרה ושירה לא רעה.

טורקיה תוצרת לונדון

אנבר הטורקיה בת ה36 נולדה בלונדון שבבריטניה. בחייה האישיים חוותה נישואים וגירושים מהדוגמן הטורקי בירקן סוקולו וגם רומן מתוקשר מול מי שהיא שיחקה לצדו בסרט "אחי שלי", מוראט בוז. רומן שגם הוא לא שרד את ההצלחה של אנבר שדיגמנה בין היתר ללוריאל פריז לסקון ובראבו וזכתה ב2020 בפרס השחקנית הטובה ביותר בטקס פרפר הזהב  של פנטן. היא הכחישה לחלוטין כתבות באתרים הטורקיים על רומן עם בן זוגה לסדרה וכתבה: "אני מאוד כועסת. מאשימים אותי שהרסתי את הנישואים של חבריי פאיזה ואוזג'אן, איתו עבדתי במשך שלוש שנים. מעולם לא היה ולא יהיה דבר כזה. כמה חבל שהגענו למצב בו העיתונות הטורקית ממציאה שקרים על שחקנים אהובים במדינה שלה".
 
View this post on Instagram
 

🐠

A post shared by Asli Enver (@aslienver) on

סורייה מהכלה מאיסטנבול

אנבר הפכה לכוכבת של ממש בישראל בעקבות השתתפותה בסדרה  "הכלה מאיסטנבול" בה כיכבה בדמותה של "סורייה בוראן". היא גם הגיעה לביקור בישראל יחד עם אוזג'ן דניז שהופיע בארץ. כמו בחיים גם בסדרה משלבת אנבר בין משחק לשירה. היא מגלמת כאמור את סורייה, מוסיקאית שמשמת כזמרת ליווי התגוררת בבית דודתה ומתאהבת באיש העסקים פארוק בוראן.
אסלי אנבר
אסלי אנבר צילום מסך מדף הפייסבוק

הכלה הלא קלה- דרמה טורקית

אנבר\סורייה הדמות היא אישה יפה שלמרות טרגדיה אישית מציגה אישיות חזקה ולאחר הרומן עם פארוק היא מתחתנת איתו ועוברת לגור באחוזת בוראן, שם היא מגלה שלפארוק יש ילד מאישה אחרת בדיוק בזמן בו היא מאבדת את התינוק שברחמה מה שמוביל אותה לשלל עלילות שבסיומן היא יולדת לו את הבת יאז וחוזרת לקריירת שירה. הסדרה שזכתה בפרס האמי כבשה כאמור את הקהל בישראל והספר עליו מבוססת הסדרה אף יצא לאור בעברית. כעת חוזרת אנבר בסדרה חדשה שמשודרת דרך ערוץ הדרמות הטורקיות של פארטנר tv ובה מככב לצידה של אירפאן, פרופסור אידיאליסט לכלכלה, התהפכו עם פיטוריו הבלתי צודקים ומצבו הרפואי של בנו, דניז. אירפאן מוצא עצמו כלוא בתוך הרפתקה אפלה שלא יכול היה לדמיין, יחד עם אשתו, אדה, המבקשת את עזרת חבר הילדות של אירפאן. ארוסתו לשעבר של אילאי, אגמן, מופיעה כבת הזוג של איש העסקים המסוכן, סוליימאן. אנבר משחקת את איישה קראאלי. כמו שהבנתם- מסובך, כיאה לטורקים.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by Asli Enver (@aslienver)

צפו בפרומו לסדרה הבחירה בכיכובה של אסלי אנבר.