סלב נולד.בתום דו קרב מותח לאחר הארכה מול ישראל אוגלבו ואחרי קול של המושבעים שנפסל זכה השייח אסי בוזגלו במקום הראשון בתכנית הישרדות v.i.p זכה במיליון שקלים שהצטרפו למכונית של אהוב הקהל והבטיח לקנות בית לילדים.
אסי בוזגלו מי שהיה האח של מאור בוזגלו והפך לסלב מוביל ולשייח בזכות עצמו זכה הערב בתכנית הריאליטי הישרדות v.i.p לאחר קרב מותח מול זוכה האח הגדול לשעבר ישראל אוגלבו.

תכנית הגמר נמתחה ממש כמו 60 הפרקים של העונה הנוכחית ובסיומה התקיימה מיני דרמה לאחר שהפקת התכנית פסלה את אחת ההצבעות של המתמודדים ואף התייעצה עם מערכת תכנית הישרדות העולמית בסיום ההצבעה קיבלו ירדן ג'רבי ועידן חביב המאוכזבים קול בודד כל אחד בעוד  בוזגלו וישראל אוגלבו זכו בשני קולות. בשידור חי התקיים סיבוב נוסף של הצבעה של המושבעים בסיומו הוכרז כאמור בוזגלו כזוכה הגדול של עונת האולסטארס.לאורך כל התכנית היו ישראל אוגלבו ואסי בוזגלו חברים בברית ונאמנים האחד לשני אך הברית הפרקה לקראת הסוף לאחר שאוגלבו ייעץ לאלה איילון שלא להציל את רגב הוד ועל פי אתרי הרכילות גם לאחר התכנית היחסים לא חזרו לעצמם.

עידן חביב וירדן ג'רבי הצביעו  לבוזגלו בסיבוב השני והוא הוכרז כמנצח הגדול וזכה במיליון השקלים כזכור אמש בתכנית החצי הראשון של הגמר זכה בוזגלו גם במכונית ובתואר אהוב הקהל. מיד לאחר הזכיה אמרה ירדן ג'רבי:"מגיע לו וכל הכבוד לו".לבוזגלו הצביעו גם אילנה אביטל, אלינה לוי, עידו קוזיקרו ורגב הוד.
בראיון ליעל בר זוהר בתכנית של גיא לרר מיד לאחר הזכיה אמר בוזגלו:"אני עדיין לא מעכל את הזכייה. הייתה חשובה לי הדרך. נלחמתי גם על הדרך וגם לשחק את המשחק ואני מודה לקדוש ברוך הוא".

"הבטחתי על האי שאם אזכה אקנה בית לילדים וזה חלון שהתגשם. המון המון תודה נשיקות וחיבוקים לכל מי שבחר בי לשורד האוהב. תהיו אנשים טובים ויקרו דברים טובים".הוסיך בוזגלו שלאחר הזכייה כל בני משפחתו הצטרפו אליו לבמה כולל רעייתו עדי בוזגלו בשמלה ורודה, הגיסה וגרושתו של אוהד בוזגלו פאני בוזגלו וכמובן האחים מאור ואלמוג. בעבר ניסו אסי בוזגלו ואוהד בוזגלו להתמודד גם לתכנית המירוץ למיליון שהחלה את שידוריה בעונת האולטסארס בסיום הישרדות.

הדרמה של הקול שנפסל. האם זה הקול של בני ברוכים?
הבוקר היו דיווחים לכאורה של כתב התרבות של ynet רן בוקר  כי הקול של בני ברוכים נפסל  לאחר שישראל אוגלבו הבטיח לו לכאורה 100000 ש"ח מכספי הזכייה בתמורה לתמיכה וכי בעקבות כך קולו נפסל בני ברוכים הצביע בסביבו השני לישראל אך ההצבעות מהסיבוב הראשון לא נחשפו וברשתות החברתיות רצו דיווחים כי אצל אסי בוזגלו נמצאת הקלטה לכאורה של העניין.

מרשת נמסר בתגובה:"לאור טענה שעלתה בימים האחרונים בפני הפקת הישרדות לפיה אחת מהצבעות המושבעים כפי שנעשתה באי נוגדת לכאורה את תקנון המשחק,  חברת ההפקה הכפופה לתקנון נוקשה של הפורמט הבינלאומי, בדקה את הטענה לעומק וביררה את הסוגייה מול המשתתפים בתוכנית. הבדיקה והבירור כללו גם עדכון של בעלת הפורמט הבינלאומי של הישרדות. בסיום תהליך בדיקה מעמיק נקבע , בכדי למנוע כל ספק כי הצבעה זאת תיפסל ולא תילקח בחשבון ההצבעות לשורד האחרון.כדי לשמור על סודיות תהליך ההצבעה, לא ייחשפו הפתקים בכתב ידם של המושבעים כפי שנכתבו באי, ובמקומם גיא זוארץ יחשוף פתקים בכתב יד אחיד.הפתקים משקפים נאמנה ותחת פיקוח משפטי, את הצבעת שאר המושבעים באי, ללא הקול הנפסל.בנוסף ומפאת כבודם של מתמודדי הישרדות לא ייחשף מי מהמושבעים הצביע לאיזה שורד מרביעיית הגמר" .

אסי בוזגלו
אסי בוזגלו זוכה הישרדות v.i.p צילום מסך מערוץ 13
אסי בוזגלו
אסי בוזגלו זוכה הישרדות v.i.p צילום מסך מערוץ 13
אסי בוזגלו
אסי ועדי בוזגלו צילום מסך מערוץ 13