בזמן ההופעה של טראוויס סקוט, במסגרת הפסטיבל "אסטרוורלד", נמחצו למוות שמונה אנשים בקהל! ונפצעו עוד מאות. בסהכ הגיעו להופעה כ50,000 אנשים והצפיפות והדוחק יצרו את האסון הנורא.

בזמן ההופעה, כשאנשים נמחצו למוות והמעריצים צעקו לו לעצור, טראוויס שאל: "מי ביקש לעצור? אתם יודעים למה באתם לפה."

עדויות מזעזעות מההופעה של זמר הראפ טראוויס סקוט, בעלה של קיילי ג'נר ואביה של סטורמי שגם הגיעו להופעה ונכחו ברגעי האסון. לא ברור אם טראוויס היה מודע לאסון שהתרחש ממש מתחת לאף שלו, אבל תיעודים של הקהל יוצרים תמונה קשה מאוד , של הראפר ממשיך לשיר בעוד בקהל אנשים נמחצים אל המוות ומפונים באמבולנס.

הפקת הפסטיבל מסרה הודעה רשמית בסושיאל : "ליבנו עם משפחות פסטיבל אסטרוורלד הערב. במיוחד אלה שאיבדנו והאהובים שלהם. אנו מתמקדים בעזרה לרשויות המקומיות בכל דרך שאנחנו יכולים, יחד עם זאת, האירוע שתוכנן ליום שבת לא יתקיים. כפי שהזכירו במסיבת העיתונאים, הם בוחנים את מקרי דום הלב שקרו. אם יש לכם מידע רלוונטי בבקשה תפנו למשטרת יוסטון. תודה לכל השותפים שלנו במשטרה, במכבי האש ובפארק NRG על התגובה והתמיכה."

לפני עצירת ההופעה הגיע כוכב-על להתארח על הבמה, דרייק. הדבר הגדיל את ההיסטריה בקרב המעריצים ואת היקף האסון. החקירה נמשכת, כרגע האירועים עוד מעורפלים אך העדויות הקשות והמצמררות ממשיכות לזרום מכל רחבי הרשת.

העדויות המזוויעות מהקהל

 

View this post on Instagram

 

A post shared by AJ+ français (@ajplusfrancais)

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RAP | MEMES | UNSEEN (@rapjooseco)

טראוויס סקוט
צילום מסך מתוך אינסטגרם